Counseling: Chlorella tablets

Chlorella tablets

Chlorella  is a single-cell green algae found in stagnant waters rich with organic matter and in wet soil. Cultivated  chlorella   (Chlorella pyrenoidosa)  grows in freshwater ponds under strict supervision. After growing the main...

product
What is your question?
 

Milada Pisova 31. May 2016

Dobry den,

chtela bych se zeptat jake davkovani zvolit u Spirulliny a Chlorelly od Vitalvibe pro 4 lete dite, ktere casto trpi anginami a jinymi respiracnimi onemocnenimi predevsim z koletivu deti. A zaroven davkovani pro 15 mes. dite, ktere je pres denni navstevy jesli zdravy jako ripa. Nyni mu davam 2 tbl Spirulliny a 2 tbl Chlorelly denne, tak ze lzickou tablety rozdrtim a pridam do jidla a soucasne jeste kojim a sama Sp. i Chl. beru 12 tbl denne.

Nekde se pise, ze by se mela Sp. a Chl. brat na lacno nekde zase po jidle, jak je to spravne?
Je lepsi kombinace obou a nebo stridat?
velice dekuji
Milada

View response
Michaela Ptáčková

Michaela Ptáčková Replied by:

Krásný den, Milado, je to jak píšete, ohledně užívání chlorelly a spiruliny je mnoho teorií. Já osobně si myslím, že nejdůležitější je přizpůsobit užívání tomu, jak nám to vyhovuje. Ideální způsob je jako součást jídla nebo ihned po jídle. Jednoduchým ukazatelem dostatečného množství chlorelly je zeleně zbarvená stolice. U často opakujících se respiračních onemocnění je potřeba posílit energii plic. K tomu jsou výborné moruše (samy vypadají jako plíce), astragalus a z potravin bílé potraviny jako ředkvičky, křen, pórek a další. Více jich najdete na našem webu v článku o alergii. Na angínu je také úžasný esenciální olej nebo sprej Thieves.