Přednáška: Síla a Dlouhověkost - rovnováha nervového systému

Jedinečná možnost osobně potkat Prashantiho de Jagera na PŘEDNÁŠCE (17. 5. 2018) či prostřednictvím OSOBNÍ KONZULTACE (18. 5. 2018).

❋❋❋

Proč pečovat o svůj nervový systém a kde najít klíč k rovnováze? Jak si udržet sílu, pohodu, zdraví a dlouhověkost? To se dozvíte na této přednášce a naučíte se praktické techniky, které lze snadno aplikovat do vašeho života a paměti těla.

❋❋❋

Vědomosti o autonomním systému těla vám pomohou získat moc a rovnováhu nad svým zdravím a to fyzickým, psychickým i duševním. Uvidíte, proč je autonomní rovnováha klíčovým faktorem pro vitalitu, dlouhověkost, výkon a sílu, ale také degenerativní onemocnění, slabost a život postrádající kvalitu i kvantitu. Jak moc je stěžejní u všech polarit v našem těle, jako yin/yang, horký/studený, ženský/mužský princip aj. Budete mít možnost zjistit desítky způsobů, jak tuto rovnováhu v těle zajistit a některé si vyzkoušíte v praxi přímo na místě. Podíváme se na paměť těla a strategii života: krátkodobá strategie – žiji, abych přežil (stres) versus dlouhodobá strategie – žiji, abych se rozvíjel (požehnání a hojnost). Naučíte se jak si moudře vybírat, ovládat, adaptovat a rozvíjet aspekty vlastního života. Jak je významné porozumět procesům a cyklům těla a když porozumíme, poznáme, do jaké vitality se můžeme sami dostat bez použití jakýchkoliv superpotravin, či drahých preparátů a pilulek.

❋❋❋

Čeká vás také relaxace, uvolnění a prostor pro diskusi. Přineste si, či oblečte cokoliv vám působí pohodlí a pohodu.

Překlad do českého jazyka zajištěn.

Těšíme se na vás!

❋❋❋

MOŽNOST OSOBNÍ KONZULTACE

Po domluvě budou dne 18.5. ve Vitalvibe probíhat osobní konzultaci s Prashantim.
Cena 2000 Kč/ 90 minut, konzultace jsou v angličtině (možnost individuální domluvy tlumočení a písemného záznamu). 
Přihlašování a domluva konkrétního času na brno@vitalvibe.cz

Výsledkem sezení s Prashantim dle principů Veda Mandala Evolutionary True Wellness Sessions často bývá hluboké a celistvé vnitřní obnovení, jehož součástí je vnímáni smyslu života a smysluplnosti vztahů. Veda Mandala je přístup, který pracuje s řadou technik (ayurvéda, jóga, bylinářství, védský přístup k psychologii, astrologie, chiromantie, mantrování atd.), které v každém sezení spojuje do smysluplného celku dle potřeb zúčastněných bytostí.

_________

L E K T O R

Prashanti de Jager

Prashantiji je Ayurveda Das, služebník životní síly Veda Vidya Shakti, která proudí z Himaláje na západ k dobru všech živých bytostí. Říká, že nepraktikuje ájurvédu…ájurvéda praktikuje jeho.

Poté, co Prashanti vystudoval na univerzitě v Michiganu letecké inženýrství, elektrotechnickou biofyziku, filosofii, tanec a různé formy léčení, se v roce 1990 odstěhoval do Indie, kde se odevzdal mnoha velkým védantským a ájurvédským jogínům, sadhuům a světcům, kteří mu otevřeli brány k jádru Véd, teorii a praxi Védských věd, jako je ájurvéda (staroindická přírodní medicína), jóga, jotisha (staroindická astrologie), tantra a Vastu Shastra (védské Feng Shui).

V roce 1997 se vrátil zpět do USA, kde pokračuje v praxi s klienty a v práci na projektu Organic India, kteréhož je spoluzakladatelem.

Prashanti je autorem knih, publikuje řadu článků, je konzultantem mnoha ájurvédských společností, stojí také v čele průkopnických snah spojených s ájurvédou.

Prashanti vyučuje jednotlivé hodiny, kurzy i prožitkové dílny Védských věd, přednáší jak soukromě, tak na konferencích, klinikách a v nemocnicích. Je členem Kalifornské asociace ájurvédské medicíny, školy Ayájurvédy v Rišikéši v Indii, organizace Herbalists without borders, učí též na institutu Vedic Vidya, a je redaktorem časopisu Light on Ayurveda.

Zabývá se také vytvářením ayurvédských  bylinných preparátů.

Prashanti se zasadil o vznik několika programů, které napomáhají ochraně vysokohorských ekosystémů. Je poradcem místních lidí v oblasti trvale udržitelného rozvoje a bio živnosti.

Prashanti založil organizace Veda Mandala, Dunagiri Foundation, Organic India, a další.

❋❋❋

Více informací o práci a životě Prashantiho se můžete dozvědět v rozhovoru s ním (http://bit.ly/o_Prashantim) nebo přímo na jeho webových stránkách (http://prashantidejager.com).

_________

Na akci je nutné se předem přihlásit. / Platba pouze v hotovosti na místě.

P Ř I H L A Š O V Á N í
brno@vitalvibe.cz

C E N A
850 Kč/ osoba

_________

M Í S T O
Vitalvibe Centrum Brno | Veveří 127
Spojení MHD (č. 3, 11, 68) | zastávka Tábor
_________

Začátek:17. května 2018, 17:00
Konec:17. května 2018, 22:00
  
Kontaktní osoba:Martina Kaiprová
Email:brno@vitalvibe.cz
Telefon:777882523
Web: http://prashantidejager.com
  
Místo konání:VITALVIBE centrum, Veveří 127, Brno, 616 00

Cena:
850 Kč

Pro přihlášení na akci se prosím nejdříve přihlaste nebo zaregistrujte.Nejbližší podobné události

Seminář: Nevěra – vliv na vztah, možnosti řešení

Seminář: Nevěra – vliv na vztah, možnosti řešení

led 23, 2019 06:00 VITALVIBE centrum,...

Dojde-li k nevěře, není možné ji utajit. V energetické rovině o ní partner vždy ví – a reaguje. Podíváme se na to, jaký vliv má nevěra (tajená i přiznaná) na vztah. Zaměříme se také na skutečné

Cena:
250 Kč

chci vědět více rezervovat místa

Seminář: O ženské energii a nalézání ženy v sobě

Seminář: O ženské energii a nalézání ženy v sobě

led 24, 2019 05:30 VITALVIBE centrum,...

Vztah k našemu ženství se odráží ve vztazích, v našem zdravotním stavu i obecně v životě. Přesto však zapomínáme na to, že jsme...

Cena:
250 Kč

chci vědět více rezervovat místa

Možná Vás bude zajímat

Seminář: Zrcadlení ve vztahu

Seminář: Zrcadlení ve vztahu

úno 20, 2019 06:00 VITALVIBE centrum,...

V našem okolí se odráží – zrcadlí to, co si neseme ve svém nitru. A to i tehdy, když si nejsme vědomi toho, co si v sobě neseme....

číst celý článek

Přednáška: Léčivá síla a energie vody

Přednáška: Léčivá síla a energie vody

bře 14, 2019 05:30 VITALVIBE centrum,...

Víte, co vše voda obsahuje? Jak pracuje v našem těle? ❋❋❋Na přednášce uvidíte spoustu zajímavostí. Například fotky krve z mikroskopu, ze kterých je patrné, jaký je rozdíl, když

číst celý článek

všechny články