Kurz: Kurz neuroimunologie a jak léčit nemoc ve třech dimenzích?

Jak funguje lidská mysl? Existují interakce mezi psychickými procesy, nervovým a imunitním systémem?
❋ Je možné, že je vnímání okolní reality prostřednictvím našich smyslů filtrováno na základě našich myšlenkových vzorců či emočních reakcí?
❋ Existují omezující přesvědčení zkreslující naši realitu, které mohou prodlužovat léčbu nemoci?
❋ Co to znamená, když se hovoří o zpracování příčin závažných onemocnění ve třech dimenzích (autoimunitní onemocnění, alergie, kožní problémy či chronické záněty apod.).
❋ Jak léčit nemoc pomocí řas a změny jídelníčku?
Je možné, že máme naučeny strategie jak sabotovat vlastní zdraví? Jak můžeme změnit naučené vzorce chování a zlepšit náš zdravotní stav?
❋ ❋ ❋
Věděli jste, že existuje souvislost mezi neurologickými procesy v mozku, myšlenkami, emocemi a chováním? Podle aktuálních výzkumů v neuropsychologii je možné naučit se techniky, jak přeprogramovat negativní vzorce myšlení a vyvinout si tak nové strategie chování k tomu, aby bylo možné dosáhnout specifických cílů nejenom v osobním nebo pracovním životě, ale i v otázkách týkajících se zdraví. Právě teď máte možnost se dozvědět více o potenciálu mysli, přenastavit si její omezení a naučit se něco z neurolingvistického programování, neuroimunologie a psychosomatiky.

_________


L E K T O R K A
Chris Seraphie

Je lektorkou osobního rozvoje od roku 2011. Začínala ve španělské Valencii, kde se stala osobní trenérkou v antistresovém managementu a lektorkou meditací. Vnitřní motivace odhalovat potenciál mysli vyústila v hlubší studium a mezinárodní certifikaci v koučinku a hypnoterapii NLP.
Další praxe dovedla Chris k problematice související s komplexním osobním rozvojem, kdy se zaměřila na neuroimunologii, psychosomatiku i expresivní terapie a začala přednášet v ČR, Evropě i Ásii.
Minulý rok žila Chris na Bali s místní rodinou, protože si v rámci své praxe uvědomila, že podvědomá mysl ukrývá klíč k sebeléčení a rozhodla se prohloubit své znalosti v léčitelství, což byl počátek nově vznikajícího projektu Fractal Mirror Coaching, (mind-body-spirit education program - sbírka technik v češtině i angličtině).
Chris je holistický kouč a pracuje s lidmi s autoimunitními onemocněními a poslední dobou i s lidmi s rakovinou, kdy je učí o širším pojetím nemoci. Dokonce si sama vyléčila extrémně silné alergie, kdy navštěvovala 15 let neustále doktory kvůli speciální léčbě, trpěla na astma, kožní problémy a nedávno se díky komplexní léčbě dostala ze závažného onemocnění, pokročilé kandidózy a to pomocí produktů Vitalvibe, což s Vámi bude sdílet na této přednášce.
Více informací o Chris a její vznikající firmě Fractal Mirror Coaching:
_______
Na akci je nutné se předem přihlásit. / Platba vstupného v hotovosti na místě.
P Ř I H L A Š O V Á N í
C E N A
350 Kč/ osoba

_________

M Í S T O
Vitalvibe Centrum Brno | Veveří 127
Spojení MHD (č. 3, 11, 68) | zastávka Tábor
_________

Začátek:4. dubna 2019, 17:30
Konec:4. dubna 2019, 20:00
  
Kontaktní osoba:Chris Seraphie
Email:fractalmirrorcoaching@gmail.com
Telefon:
Web: https://m.facebook.com/fractalmirrorcoaching
  
Místo konání:VITALVIBE centrum, Veveří 127, Brno, 616 00

Cena:
350 Kč

Pro přihlášení na akci se prosím nejdříve přihlaste nebo zaregistrujte.Nejbližší podobné události

Vegeparty

Vegeparty

bře 27, 2019 06:00 VITALVIBE centrum,...

Pravidlená Vegeparty je opět tady!  Poslední středa v měsíci březnu je ideální čas se opět potkat u nás ve Vitalvibe centru! Zapište si do svých diářů a my vám sem brzy napíšeme, jaké jsm

Cena:
Dobrovolný příspěvek

chci vědět více rezervovat místa

Kurz: Mind - body detox jako léčebná metoda

Kurz: Mind - body detox jako léčebná metoda

bře 28, 2019 06:00 VITALVIBE centrum,...

❋ Jak společně souvisí pročištění organismu se zdravím? ❋ Je možné, že pravidelný detox funguje jako prevence před civilizačními nemocemi? ❋ Proč se tolik hovoří o zelených potravinách?

Cena:
350 Kč

chci vědět více rezervovat místa

Možná Vás bude zajímat

Přirozená Blaženost

Přirozená Blaženost

dub 12, 2019 06:00 Ubud, Bali, Indonesia

Posvátné vody ŽivotaBali je místem hojnosti přetékajících vod a vnitřního ohně. Bali je místem vysoké vibrace, očisty, naladění a rozpomenutí se na sílu ducha a lásky v nás samotný

číst celý článek

Kurz: Léto na vlně vonného dýmu

Kurz: Léto na vlně vonného dýmu

kvě 30, 2019 05:00 VITALVIBE centrum,...

Praktický kurz vykuřování a přípravy vykuřovacích směsíLéto je časem radosti a plodů. Dobou, kdy se my i Příroda vyhříváme, zrajeme a užíváme si. Oslavuje se síla lásky, mateřst

číst celý článek

všechny články