Kurz: Mind - body detox jako léčebná metoda

❋ Jak společně souvisí pročištění organismu se zdravím?
❋ Je možné, že pravidelný detox funguje jako prevence před civilizačními nemocemi?
❋ Proč se tolik hovoří o zelených potravinách?
❋ Je možné provést komplexní detox a omládnout?
❋ Co je to mind detox a co na to říká moderní věda?
Na této přednášce si představíme různé metody, jak se zbavit toxinů, které se v těle hromadí z důvodu sedavého zaměstnání či nedostatku pohybu a zároveň kvůli našemu způsobu stravování (rafinované cukry, překyselující potraviny, konzervanty),. Existují i další faktory, jež působí na náš organismus a mohou oslabit naši imunitu, jako např. výfukové plyny, elektrosmog či braní antibiotik. V důsledku toho dochází údajně k rychlejšímu stárnutí, kdy se zpomalují procesy regenerace jednotlivých orgánů, což má ve výsledku vliv na náš celkový zdravotní, ale i psychický stav.
Cílem tohoto semináře je představit nejenom postupy na detoxikaci jednotlivých orgánů, ale zároveň se zaměřit i na detox naší mysli zejména od negativního myšlení. Věděli jste, že existují interakce mezi psychickými procesy, nervovým a imunitním systémem? Existují techniky na práci s emocemi, které namísto stresu generují pozitivní pocity? Jak s tímto pracovat? 
Správná detoxikace umožňuje odstranit hluboko usazené toxiny v těle, kdy lidé uvádí, že mají více energie, jasnou mysl, lépe spí a je to i cesta k vyléčení mnoha nemocí. Aby byl celkový efekt ještě podpořen i na psychické úrovní, doporučuje se i mentální detox, proto se naučíme i nějaké antistresové techniky, techniky podporující vůli k tomu zvládnout celý detox a představím jednoduchý model pro práci s negativním myšlením.
_________


L E K T O R K A
Chris Seraphie

Je lektorkou osobního rozvoje od roku 2011. Začínala ve španělské Valencii, kde se stala osobní trenérkou v antistresovém managementu a lektorkou meditací. Vnitřní motivace odhalovat potenciál mysli vyústila v hlubší studium a mezinárodní certifikaci v koučinku a hypnoterapii NLP.
Další praxe dovedla Chris k problematice související s komplexním osobním rozvojem, kdy se zaměřila na neuroimunologii, psychosomatiku i expresivní terapie a začala přednášet v ČR, Evropě i Ásii.
Minulý rok žila Chris na Bali s místní rodinou, protože si v rámci své praxe uvědomila, že podvědomá mysl ukrývá klíč k sebeléčení a rozhodla se prohloubit své znalosti v léčitelství, což byl počátek nově vznikajícího projektu Fractal Mirror Coaching, (mind-body-spirit education program - sbírka technik v češtině i angličtině).
Chris je holistický kouč a pracuje s lidmi s autoimunitními onemocněními a poslední dobou i s lidmi s rakovinou, kdy je učí o širším pojetím nemoci. Dokonce si sama vyléčila extrémně silné alergie, kdy navštěvovala 15 let neustále doktory kvůli speciální léčbě, trpěla na astma, kožní problémy a nedávno se díky komplexní léčbě dostala ze závažného onemocnění, pokročilé kandidózy a to pomocí produktů Vitalvibe, což s Vámi bude sdílet na této přednášce.
Více informací o Chris a její vznikající firmě Fractal Mirror Coaching:
_______
Na akci je nutné se předem přihlásit. / Platba vstupného v hotovosti na místě.
P Ř I H L A Š O V Á N í
C E N A
350 Kč/ osoba

_________

M Í S T O
Vitalvibe Centrum Brno | Veveří 127
Spojení MHD (č. 3, 11, 68) | zastávka Tábor
_________

Začátek:28. března 2019, 18:00
Konec:28. března 2019, 20:30
  
Kontaktní osoba:Chris Seraphie
Email:fractalmirrorcoaching@gmail.com
Telefon:
  
Místo konání:VITALVIBE centrum, Veveří 127, Brno, 616 00

Cena:
350 Kč

Pro přihlášení na akci se prosím nejdříve přihlaste nebo zaregistrujte.Nejbližší podobné události

Vegeparty

Vegeparty

bře 27, 2019 06:00 VITALVIBE centrum,...

Pravidlená Vegeparty je opět tady!  Poslední středa v měsíci březnu je ideální čas se opět potkat u nás ve Vitalvibe centru! Zapište si do svých diářů a my vám sem brzy napíšeme, jaké jsm

Cena:
Dobrovolný příspěvek

chci vědět více rezervovat místa

Kurz: Kurz neuroimunologie a jak léčit nemoc ve třech dimenzích?

Kurz: Kurz neuroimunologie a jak léčit nemoc ve třech dimenzích?

dub 4, 2019 05:30 VITALVIBE centrum,...

Jak funguje lidská mysl? Existují interakce mezi psychickými procesy, nervovým a imunitním systémem?❋ Je možné, že je vnímání okolní reality prostřednictv&

Cena:
350 Kč

chci vědět více rezervovat místa

Možná Vás bude zajímat

Přirozená Blaženost

Přirozená Blaženost

dub 12, 2019 06:00 Ubud, Bali, Indonesia

Posvátné vody ŽivotaBali je místem hojnosti přetékajících vod a vnitřního ohně. Bali je místem vysoké vibrace, očisty, naladění a rozpomenutí se na sílu ducha a lásky v nás samotný

číst celý článek

Kurz: Výživa pro pleť - výroba přírodní kosmetiky

Kurz: Výživa pro pleť - výroba přírodní kosmetiky

dub 15, 2019 05:30 VITALVIBE centrum,...

Pojďme spolu vytvořit přírodní kosmetiku, která regeneruje, ošetřuje a chrání pomocí Měsíčku, který považuji za opravdového ochránce naší pleti. Z mojí nejoblíbenější

číst celý článek

všechny články