Negative Mind Detox - Kurz technik na práci s emoční inteligencí

Zveme Vás na minikurz, kde se dozvíme řadu zajímavých souvislostí z oboru neurověd. Tentokrát se zaměříme na souvislosti mezi hormony a našimi emocemi, vysvětlíme si teorii 3 mozků a naučíme se něco o detoxu mysli, kdy si natrénujeme postupy 7 technik pro práci s emoční inteligencí.

❋ Jak funguje lidská mysl? Je možné trénovat mysl tak, aby bylo možné transformovat negativní emoce nebo je alespoň omezit?
❋ Jak je možné, že máme naučeny strategie, jak reagovat na konflikty ve vztahu? Jak si při vyhrocené komunikace udžet vnitřní klid?
❋ Existují techniky jak si hacknout mysl a omezit negativní myšlení? Jaké konkrétní postupy nám umožní změnit navyknuté vzorce chování?

Ve spolupráci s Vitalivibe tentokrát Fractal Mirror Coaching chystá něco extra intenzivního: 7 Technik jak zpracovat příčinu negativní emoce, jak komunikovat pod tlakem negativních emocí (vztek, stres či pocit samoty aj.), jak si udržet vnitřní balanc i ve vyhrocených situacích.

❋ ❋ ❋

Věděli jste, že existuje souvislost mezi neurologickými procesy v mozku, myšlenkami, emocemi, chováním i zdravotním stavem? Podle aktuálních výzkumů v neuropsychologii je možné naučit se techniky, jak přeprogramovat negativní vzorce myšlení a vyvinout si tak nové strategie chování k tomu, aby bylo možné dosáhnout specifických cílů v osobním nebo pracovním životě. Tento vnitřní balanc působí z dlouhodobého horizontu na naše zdraví.

Právě teď máte možnost se dozvědět více o potenciálu mysli, přenastavit si její omezení a naučit se něco z neurověd. Tentokrát se zaměříme na techniky, jak "hacknout" naše negativní myšlení, případně i zlozvyky, což bude záležet na záměru, který si na tomto minikurzu vytvoříme.

❋ ❋ ❋

BENEFITY PROGRAMU

❋ získání znalostí o souvislostech mezi emocemi a hormony a jak s tímto vědomě pracovat,
❋ lepší schopnosti v určení spouštěče negativního myšlení
❋ prohloubení praxe v kreativním mapování a v sebereflexi,
❋ trénink v technikám z holistického osobního rozvoje,
❋ sdílení nových poznatků v menší skupině max 15 lidí,
❋ drobné občerstvení a přátelská atmosféra v kruhu ;).

_________

L E K T O R K A
C H R I S S E R A P H I E

Chris se věnuje osobnímu rozvoje od roku 2011. Začínala ve španělské Valencii, kde organizovala koučinkové a meditační tréninky pro univerzitní studenty. Vnitřní motivace odhalovat potenciál mysli vyústila v hlubší studium a mezinárodní certifikaci v koučinku NLP a hypnoterapii (neurolinguistické programování).

Další praxe dovedla Chris k problematice související s holistickým osobním rozvojem, kdy se zaměřila na problematiku zdraví a detoxu, na psychosomatiku, umělecké terapie, později jógu a začala cestovat sama s baťohem, studovat a přednášet v Evropě i Asii.

​Celé 7 leté studium a praxe vyústily v roce 2019 k založení firmy Fractal Mirror Coaching s.r.o., což je sbírka technik a zážitkové vzdělávání v holistickém osobním rozvoji. Organizujeme skupinové workshopy, víkendové pobyty, teambuildingy či individuální setkání, kde sdílíme metody, strategie a techniky zaměřené na seberozvoj v několika dimenzích a to nejenom mysl, tělo, duch, ale i zdraví, výživa, pohyb a kreativita.

❋ ❋ ❋

Více informací o Chris a její vznikající firmě Fractal Mirror Coaching:
https://m.facebook.com/fractalmirrorcoaching
https://www.instagram.com/chrisseraphie/
_______

Na akci je nutné se předem přihlásit. / Platba vstupného na účet, je možné i v hotovosti na místě.

P Ř I H L A Š O V Á N í
fractalmirrorcoaching@gmail.com
C E N A
350 Kč/ osoba

Minimální počet účastníků pro konání akce: 5.
_________

M Í S T O
Vitalvibe Centrum Brno | Veveří 127
Spojení MHD (č. 3, 11, 68) | zastávka Tábor
_________

Začátek:28. června 2019, 18:00
Konec:28. června 2019, 21:00
  
Kontaktní osoba:Chris Seraphie
Email:fractalmirrorcoaching@gmail.com
Telefon:
  
Místo konání:VITALVIBE centrum, Veveří 127, Brno, 616 00

Cena:
350 Kč

Pro přihlášení na akci se prosím nejdříve přihlaste nebo zaregistrujte.Nejbližší podobné události

Příprava rostlinných pomazánek

Příprava rostlinných pomazánek

zář 24, 2019 06:00 VITALVIBE centrum,...

Chceš přejít na rostlinnou stravu, ale nevíš, co by sis „mazal na chleba“? Nebo už se rostlině stravuješ a pomazánky ti ve tvé stravě...

Cena:
450 Kč

chci vědět více rezervovat místa

Kurz RAW dortů a dezertů

Kurz RAW dortů a dezertů

říj 6, 2019 12:00 VITALVIBE centrum,...

V kurzu sladkého RAW tvoření se s vámi Bája podělí o dlouhodobé zkušenosti s přípravou RAW dortů a dezertů, s jejichž chutěmi a zdobením ráda každodenně experimentuje. ❋❋❋ Obsah kurzu: ❋ RAW dorty

Cena:
1990 Kč

chci vědět více rezervovat místa

Možná Vás bude zajímat

Kurz RAW dortů a dezertů

Kurz RAW dortů a dezertů

říj 6, 2019 12:00 VITALVIBE centrum,...

V kurzu sladkého RAW tvoření se s vámi Bája podělí o dlouhodobé zkušenosti s přípravou RAW dortů a dezertů, s jejichž chutěmi a zdobením ráda každodenně experimentuje. ❋❋❋ Obsah kurzu: ❋ RAW dorty

číst celý článek

 Jak začít s RAW FOOD – půldenní workshop

Jak začít s RAW FOOD – půldenní workshop

lis 2, 2019 12:00 VITALVIBE centrum,...

Jak začít s RAW FOOD – půldenní workshop Chcete začít s živou stravou, ale nevíte jak na to? Dopřejte si tento půldenní intenzivní kurz, kde...

číst celý článek

všechny články

Stromy jsou symbolem života.

Pojďte je s námi sázet, ať je kolem nás pěkně zeleno!

Chci vědět více...