Negative Mind Detox - Kurz technik na práci s emoční inteligencí

Zveme Vás na minikurz, kde se dozvíme řadu zajímavých souvislostí z oboru neurověd. Tentokrát se zaměříme na souvislosti mezi hormony a našimi emocemi, vysvětlíme si teorii 3 mozků a naučíme se něco o detoxu mysli, kdy si natrénujeme postupy 7 technik pro práci s emoční inteligencí.

❋ Jak funguje lidská mysl? Je možné trénovat mysl tak, aby bylo možné transformovat negativní emoce nebo je alespoň omezit?
❋ Jak je možné, že máme naučeny strategie, jak reagovat na konflikty ve vztahu? Jak si při vyhrocené komunikace udžet vnitřní klid?
❋ Existují techniky jak si hacknout mysl a omezit negativní myšlení? Jaké konkrétní postupy nám umožní změnit navyknuté vzorce chování?

Ve spolupráci s Vitalivibe tentokrát Fractal Mirror Coaching chystá něco extra intenzivního: 7 Technik jak zpracovat příčinu negativní emoce, jak komunikovat pod tlakem negativních emocí (vztek, stres či pocit samoty aj.), jak si udržet vnitřní balanc i ve vyhrocených situacích.

❋ ❋ ❋

Věděli jste, že existuje souvislost mezi neurologickými procesy v mozku, myšlenkami, emocemi, chováním i zdravotním stavem? Podle aktuálních výzkumů v neuropsychologii je možné naučit se techniky, jak přeprogramovat negativní vzorce myšlení a vyvinout si tak nové strategie chování k tomu, aby bylo možné dosáhnout specifických cílů v osobním nebo pracovním životě. Tento vnitřní balanc působí z dlouhodobého horizontu na naše zdraví.

Právě teď máte možnost se dozvědět více o potenciálu mysli, přenastavit si její omezení a naučit se něco z neurověd. Tentokrát se zaměříme na techniky, jak "hacknout" naše negativní myšlení, případně i zlozvyky, což bude záležet na záměru, který si na tomto minikurzu vytvoříme.

❋ ❋ ❋

BENEFITY PROGRAMU

❋ získání znalostí o souvislostech mezi emocemi a hormony a jak s tímto vědomě pracovat,
❋ lepší schopnosti v určení spouštěče negativního myšlení
❋ prohloubení praxe v kreativním mapování a v sebereflexi,
❋ trénink v technikám z holistického osobního rozvoje,
❋ sdílení nových poznatků v menší skupině max 15 lidí,
❋ drobné občerstvení a přátelská atmosféra v kruhu ;).

_________

L E K T O R K A
C H R I S S E R A P H I E

Chris se věnuje osobnímu rozvoje od roku 2011. Začínala ve španělské Valencii, kde organizovala koučinkové a meditační tréninky pro univerzitní studenty. Vnitřní motivace odhalovat potenciál mysli vyústila v hlubší studium a mezinárodní certifikaci v koučinku NLP a hypnoterapii (neurolinguistické programování).

Další praxe dovedla Chris k problematice související s holistickým osobním rozvojem, kdy se zaměřila na problematiku zdraví a detoxu, na psychosomatiku, umělecké terapie, později jógu a začala cestovat sama s baťohem, studovat a přednášet v Evropě i Asii.

​Celé 7 leté studium a praxe vyústily v roce 2019 k založení firmy Fractal Mirror Coaching s.r.o., což je sbírka technik a zážitkové vzdělávání v holistickém osobním rozvoji. Organizujeme skupinové workshopy, víkendové pobyty, teambuildingy či individuální setkání, kde sdílíme metody, strategie a techniky zaměřené na seberozvoj v několika dimenzích a to nejenom mysl, tělo, duch, ale i zdraví, výživa, pohyb a kreativita.

❋ ❋ ❋

Více informací o Chris a její vznikající firmě Fractal Mirror Coaching:
https://m.facebook.com/fractalmirrorcoaching
https://www.instagram.com/chrisseraphie/
_______

Na akci je nutné se předem přihlásit. / Platba vstupného na účet, je možné i v hotovosti na místě.

P Ř I H L A Š O V Á N í
fractalmirrorcoaching@gmail.com
C E N A
350 Kč/ osoba

Minimální počet účastníků pro konání akce: 5.
_________

M Í S T O
Vitalvibe Centrum Brno | Veveří 127
Spojení MHD (č. 3, 11, 68) | zastávka Tábor
_________

Začátek:28. června 2019, 18:00
Konec:28. června 2019, 21:00
  
Kontaktní osoba:Chris Seraphie
Email:fractalmirrorcoaching@gmail.com
Telefon:
  
Místo konání:VITALVIBE centrum, Veveří 127, Brno, 616 00

Cena:
350 Kč

Pro přihlášení na akci se prosím nejdříve přihlaste nebo zaregistrujte.Nejbližší podobné události

Příprava vegan a RAW cukroví

Příprava vegan a RAW cukroví

pro 8, 2019 01:00 VITALVIBE centrum,...

V kurzu se s vámi Bája podělí o zkušenosti s přípravou RAW a vegan cukroví, na kterých si smlsnou úplně všichni "slaďoušové". :-)❋❋❋Kdy: neděle 8. 12. 2019V kolik: 13.00 - 18.00Kde: VI

Cena:
1390 Kč

chci vědět více rezervovat místa

Kurz: Výroba vánoční přírodní kosmetiky

Kurz: Výroba vánoční přírodní kosmetiky

pro 10, 2019 05:30 VITALVIBE centrum,...

Nejkrásnější dárek, který můžeme někomu dát je náš čas, naše pozornost a naše láska, kterou přenášíme při naší tvorbě do výroby přírodních dárků pro na&scaro

Cena:
380 Kč

chci vědět více rezervovat místa

Možná Vás bude zajímat

Analýza těla pomocí přístroje InBody

Analýza těla pomocí přístroje InBody

pro 11, 2019 09:00 VITALVIBE centrum,...

Máte v plánu vylepšit si kondici a zpevnit svalovou hmotu? Chystáte se zredukovat svoji hmotnost, nebo naopak chcete zdravým způsobem přibrat? Zjistěte, jak na...

číst celý článek

Poradenský den Vitalvibe

Poradenský den Vitalvibe

pro 11, 2019 09:00 VITALVIBE centrum,...

Také si dokola říkáte, že už konečně začnete se zdravým životním stylem, ale nějak to nejde uchopit za ten správný konec? Je tu pro vás jedinečná možnost probrat jakoukoliv otázku týkající se stra

číst celý článek

všechny články

Stromy jsou symbolem života.

Pojďte je s námi sázet, ať je kolem nás pěkně zeleno!

Chci vědět více...