Poradna: Immune Shield

Immune Shield

Co dělá Immune Shield ("imunitní štít") prospěšný? Fulvinová kyselina vzniká při mikrobiologickém rozkladu huminových látek v půdách. Při tomto procesu musí být přítomny mikroorganismy. Každý gram kvalitní zeminy obsahuje více než 4...

Na produkt
Na co se chcete zeptat?
 

Irča Vojáčková 10. listopadu 2017

Dobrý den, syn 7let 1třída je velmi často nemocný - respirační onemocnění - laryngytydy, rýmy , kašle opakovaně. Myslíte , že bych mohla tento přípravek použít na zocelení přes zimní měsíce?

odpověděl:

Dobrý den, Ireno, přípravek Immune Shield je dle legislativních požadavků určen jen k vnějšímu užití (tedy hlavně na kůži). Přípravků pro podporu imunitného sytému máme ale v nabídce více. Doporučila bych Vám vhodný výběr konzultovat individuálně na základě podrobnějších informací o zdravotním stavu syna. Neváhejte se obrátit přímo na mě na tel.č. 777 742 608 Přeji Vám krásný den :) Mgr. Lenka Sobková

Adam 10. dubna 2016

Dobrý deň,
prečo máte v popise produktu napísané: K vnějšímu použití????

Lukáš Vaníček

Lukáš Vaníček odpověděl:

Podpora zákazníků, výživový specialista, instruktor bojových umění a velký milovník čajů

Dobrý den, to je čistě legislativní záležitost. V EU nesmí být doplňky s obsahem stříbra užívány vnitřně. Všichni to ale sami užíváme a těšíme se skvělému zdraví :-)

David Smejkal 28. srpna 2015

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je vhodné kombinovat Immune Shield a LIQUID LIGHT nebo by se vždy měl používat jen jeden z těchto produktu, jelikož částečně obsahují stejné prvky. Jsem triatlonista a jde mě o posílení ochrany imunity a zlepšení regenerace.

Mgr. Michaela Ptáčková

Mgr. Michaela Ptáčková odpověděl:

Celostní výživová poradkyně, produktová specialistka, podpora zákazníků a příznivkyně living history

Krásný den, Davide, Liquid Light je posílen o hořčík, mangan, selen a další prvky. V podstatě nic nebrání jejich společnému užívání. Nicméně domnívám se, že Immune shield je dostačující a jako přírodní ionťák bych Vám doporučila Coco Hydro - instantní kokosovou vodu, kde je také mnoho minerálů a stopových prvků.