Naša predajňa v Brne je teraz ZATVORENÁ. Preberá ju Centrum Letokruh, kde si od piatku 31. 5. budete môcť opäť vyzdvihovať objednávky z nášho e-shopu.

Nový web

Začátky byly průkopnické. Byli jsme průkopníky  BIO & RAW  potravin v České republice. Balíky jsme kompletovali v obýváku a na náš první sklad, včetně kamenné prodejny, tehdy stačilo 20 m².

Úplně první verze webových stránek Vitalvibe vznikla v roce 2011. Jan ji zvládl vytvořit za probdělý víkend. Od té doby se však leccos změnilo.

Změna je život

20.5.2015 byl spuštěn zcela nový web Vitalvibe.

Nový web jde ruku v ruce s novou grafikou. Přináší nové možnosti a nové funkce. Především však v sobě nese novou firemní identitu Vitalvibe, která má lépe odrážet poslání firmy.

Náš nový web vznikal více než rok. Je dílem celého týmu Vitalvibe, ale i několika spolupracujících externích firem.

Jak už to tak bývá, staré ustupuje novému. Upouštíme od nepraktických, nefunkčních a nepoužívaných prvků, abychom dali prostor novým svěžím funkcionalitám. Našim cílem bylo zvýšit přehlednost, zlepšit strukturu, podpořit intuitivní pohyb po webu. K požadavkům na nový web patřila i rychlost a moderní ovládání.

Chtěli jsme prostě nový, přehlednější, komplexnější, krásnější web. To zdaleka není vše…

Proč nový web Vitalvibe?

„Chceme dát lidem maximum informací.

Samozřejmostí je detailní popis každého z široké palety našich přírodních produktů. Vedle toho však chceme nový web povýšit na zdroj hodnotných informací z oboru jako takového, ať již jde o raw food a organické potraviny, zdravý životní styl nebo vědomé bytí na této planetě.

Chceme, aby nový web lépe prezentoval nejenom naše produktové portfolio, ale také celé spektrum našich aktivit, naše vzdělávací či environmentální projekty. Chceme se novým webem přiblížit potenciálním zákazníkům, našim partnerům i všem ostatním.

Chceme sdílet Vizi Vitalvibe.

Chceme představit, kdo za webem i společností Vitalvibe stojí a co všechno nabízí. Chceme vyprávět Náš příběh. Nový web má propojit všechny naše aktivity.

Všechno, co děláme, se s novým webem dostane do jednoho synergického celku.“

Ing. Jan Petr, spolumajitel společnosti Vitalvibe

A co dál?

Momentálně připravujeme mobilní verzi webu, která je vzhledem k bouřlivému rozvoji a využívání mobilních technologií více než potřebná.

„Vše kolem nás a včetně nás jsou živé frekvence a vibrace.“

volný překlad názvu společnosti Vitalvibe

Naše aktivity nemají konce, neustále se vyvíjíme a měníme k lepšímu. Pořád hýříme nápady. Každým okamžikem máme chuť na jejich realizaci. Energie je dost, a tak se ani nový web jistě nevyhne dalšímu rozšiřování…

Dveře dokořán

Budeme velmi rádi za vaše nápady a jakékoliv připomínky k novému webu Vitalvibe.

Vítáme konstruktivní kritiku i upozornění na případné nesrovnalosti. Ani to nejrozsáhlejší testování nemůže vynahradit jeden nezávislý pohled zvenčí. Pokud nám svůj pohled chcete přiblížit, s otevřenou náručí ho přijmeme na emailové adrese web@vitalvibe.cz, nebo přes kontaktní formulář.

Děkujeme za vaše názory, připomínky a podněty ke zlepšení. Děkujeme za podporu.

Děkujeme, že jste navštívili náš web.

Za tým Vitalvibe

Jan a Jiří