LETNÁ AKCIA: do 31. 7. nakúpite produkty z kategórie Na cesty o 15 % výhodnejšie. Použite kód LETO2024.

Léto ve městě

Užívejte si vzácné chvíle léta na plné obrátky. A to, že to bude ve městě, vůbec nevadí. Po práci si na piknik může zajít každý. Stejně jako na kolo, beachvolejbal, na bazén, nebo do letního kina. A proč vlastně se trochu kulturně neobohatit a zkusit si zajít na zajímavou výstavu.

Léto ve městě

Léto v kanceláři

Sedět v kanceláři během léta není nejpříjemnější. Lidské tělo se přehřívá a člověk se cítí unavenější. Během tohoto období je největší záchranou klimatizaci, která však není zdravá, obzvlášť pokud ji neumíte správně nastavit. Pokud klimatizaci nastavíte špatně, tělo dostává teplotní šok, který způsobí prochladnutí a následně angínu, která je v létě velmi nepříjemná.

Klimatizace může navíc vysušovat vzduch, je proto dobré pamatovat na hydrataci a zvlhčovače vzduchu, do kterých můžete přidat vonné esenciální oleje, které vás pohladí po duši. V letní sezóně doporučuje levandulovou nebo mátovou vůni, která je velmi osvěžující. A pokud vás neochladí ani zvlhčovače vzduchu, není nic lepšího než si dát mátovou limonádu s ledem.

Piknik v trávě

I když je člověk ve městě, může se odtrhnout od všeho ruchu z okolních ulic a schovat se do krásné přírody, kterou nabízí blízký park. Nachystat si košík plný ovoce, zeleniny a jiných pochutin je proces, který potěší nejen vás, ale i vaše blízké. Není totiž nic pohodlnějšího než si sednout na deku, vyzout si boty, ležet v trávě a klábosit o životě. Zní to jako pohádka, že ano? Ale takovou pohádku si zaslouží káždý z nás.

V létě za kulturou

Na letní sezóně je skvělé to, že vše se otevírá pod širým nebem. Ať už je to divadlo, nebo letní kino, hřejivý vánek letní noci nám umožní trávit čas venku do ranních hodin. Tak proč si nezabalit deku, něco sladkého na zub a nevydat se na očekáváný film, který jste prošvihli minulou sezónu?

Naším filmovým tipem je – Grandhotel Budapešť, Zmizelá nebo slavné Prázdniny v Římě. Pokud vás zajímá divadlo, není nic krásnějšího, než navštívit slavné Shakespearovské slavnosti, které probíhají do začátku září.

S kolegy po práci

Potkat se svými kolegy i mimo pracovní prostředí je příjemným prostředkem, jak utužit vzájemné vztahy. Ať už uspořádáte společné grilování, beachvolejbal, nebo cyklovýlet, své kolegy zaručeně poznáte i z jiné stránky. Naším tipem na cyklovýlet je pohádkový zámek v Čáslavi, nebo Šternberk, který je přezdívaný jako „Mekka“ cyklistiky.

Súvisiace produkty

Podobné články

6 přírodních tipů pro letní krásu

6 přírodních tipů pro letní krásu

2016-08-08

Čas prázdnin je v plném proudu. Někteří z nás už svou letní dovolenou prožili, některé z nás to teprve čeká. Ať už dáváte přednost válení...

čítať celý článok

8 letních nepříjemností a jak je řešit přírodní cestou

8 letních nepříjemností a jak je řešit přírodní cestou

2016-07-28

Léto je synonymem tepla, pohody a hlavně dobrodružství. S létem jsou ale také neodmyslitelně spojeny nepříjemnosti, které se nám rok co...

čítať celý článok

Jak na zdravé stravování na cestách

Jak na zdravé stravování na cestách

2016-07-12

Cestování obohacuje ducha, hřeje u srdce, přináší poznání, inspiraci, nová přátelství i lásky. Někdy však může být velmi náročné, a to...

čítať celý článok

všetky články