Našu predajňu v Brne už prevzalo Centrum Letokruh. Aj naďalej si tu môžete vyzdvihávať objednávky z nášho e-shopu.

Každodenní vnitřní očista a tajemství života v esenciálních olejích

Naším únorovým tématem je – trošku netradičně pro naši firmu – přírodní kosmetika. Konkrétně se zaměříme na stoprocentní přírodní esenciální oleje, zubní hygienu a novinku pro ženy s názvem Secret Ceres. K tomu přidáme i tip na vnitřní očistu. Pojďte se s námi nechat pohýčkat kvalitními esenciálními oleji a podpořit tak své fyzické i psychické zdraví!

K tomuto článku vám doporučujeme krátkou přípravu – nachystejte si životodárný nápoj ze zelené pšenice a po přečtení si běžte vyčistit zuby účinnou zubní pastou. A věřte, bude vám dobře nejen na těle, ale i na duši!

Odolnost organismu zvyšují esenciální oleje

Čisté esenciální oleje přinášejí velkolepé výsledky a jsou nesrovnatelné s chemicky pozměněnými a znečištěnými oleji, které pouze napodobují jejich vůni. Esenciální oleje plní v rostlinách funkci imunitního systému, a chrání je tak před viry, bakteriemi, plísněmi atd. Stejně účinně působí i v lidském těle. Současné výzkumy ukazují, že viry nedokážou v přítomnosti esenciálního oleje mutovat. Tato živá síla rostlin harmonizuje tělo a posiluje jeho frekvenci. 

A nejen to! Vůně esenciálních olejů ovlivňuje činnost té části mozku, která je zodpovědná za naše nálady a emoce. Kapka máty vás příjemně osvěží nebo zahřeje bolavé svaly, citrón zvýší koncentraci a odvede z těla toxiny, po koupeli s třemi kapkami levandule usnete klidným spánkem a vaše pokožka bude nádherně zregenerovaná. A navíc budete krásně vonět a vyhnete se toaletním vodám a parfémům, které často obsahují hliníkové soli a jiné chemické sloučeniny, které zanáší organismus.

Naučte se používat esenciální oleje jako pomocníky v každodenním životě - když vás bolí hlava, trápí vás zažívání, když potřebujete uzemnit, dodat si odvahy, být přitažliví apod. 

Klíčem ke kvalitě a čistotě esenciálních olejů je celý proces od pěstování rostlin organickým způsobem na vlastních farmách, přes pečlivou destilaci při nízkém tlaku a teplotě, až po testování olejů v laboratoři a konečné zabalení produktu.

Doktor Gary Young, zakladatel firmy Young Living, studoval ve Francii, Egyptě a středomoří starověké a středověké způsoby výroby a využití esenciálních olejů pro tělesné i psychické zdraví. Díky pečlivé výrobě podle původních receptur a postupů se podařilo dosáhnout kvality a účinnosti esenciálních olejů, která byla v posledních staletích zapomenuta.

Příkladem unikátní směsi esenciálních olejů je „Thieves“ neboli „Zloděj“, jež vděčí za svůj vznik čtyřem zlodějům, kteří ve Francii okrádali oběti moru a chránili se přitom před nákazou esenciálními oleji z hřebíčku, rozmarýnu a dalších rostlin. Při zadržení byli donuceni vyzradit své tajemství výměnou za nižší trest a my nyní máme tuto zázračnou formuli k dispozici.

Na zuby s esenciálními oleji?

Věděli jste, že existují zubní pasty s esenciálními oleji, jež neobsahují žádné umělé a geneticky modifikované přísady a jsou vyrobeny bez použití fluoridů (známé jako nervový jed), syntetických barev, umělých příchutí a konzervantů?

Navíc v ústech vytvářejí alkalické prostředí nepříznivé pro bakterie a pomáhají udržovat zdravé dásně a silné zuby. Pasta Thieves AromaBright se vyznačuje osvěžující chutí máty, zubní směs Dentarome Ultra zase výraznou vůní hřebíčku.

Dětská zubní pasta KidScents obsahuje bezpečnou a účinnou směs esenciálních olejů podporujících zdravé zoubky. Všechny tyto výrobky jsou skvělé v tom, že stačí maličké množství jak k vyčištění chrupu, tak i k příjemnému a neutrálnímu prostředí v ústech.

Navíc výsledek z čištění zubů můžete znásobit ještě výběrem kartáčku – Vitalvibe nabízí zdravotně nezávadný kartáček s bambusovou rukojetí (nejrychleji rostoucí dřevo na světě) a biologicky rozložitelnými štětinami, které jsou díky své jemnosti šetrné k zubům a dásním, a přitom dokonale odstraní zubní plak.

Vnitřní očista má zelenou

Před čištěním zubů ale ještě nezapomeňte na super zdravý zelený nápoj! Šťávu z mladé pšenice se vyplatí konzumovat každý den! Má mnoho chlorofylu důležitého pro tvorbu krve, zpomaluje proces stárnutí, zabraňuje růstu a vývoji nepřátelských bakterií, obsahuje 92 ze známých 115 minerálů.

Navíc pomáhá obnovovat tkáně, neutralizuje toxiny v těle, pomáhá čistit játra a má antiseptické účinky. Jedná se o rychlý bezlepkový energetický zdroj s vysokým obsahem kyslíku a detoxikačními účinky, jež pomáhá předcházet zubnímu kazu, zabraňuje zácpě, snižuje vysoký krevní tlak a odstraňuje z těla těžké kovy.

 Tajemství z Asie určené pro ženy

Secret Ceres je jedinečný výrobek adresovaný ženám. Díky svému unikátnímu složení, zpracování a synergické spolupráci vybraných bylinných složek a minerálů zužuje Secret Ceres pochvu a zároveň stimuluje čistící mechanismus ženského organismu. Antibakteriální a antifungální vlastnosti aktivních složek efektivně potlačují obtíže, které bývají často výsledkem nerovnováhy vaginálního sekretu.

Podporuje zdravou a vyváženou intimní mikroflóru a přispívá k větší intenzitě vzrušení při pohlavním styku. Rozsáhlé účinky Secret Ceres zlepšují celkovou pohodu ženy, zvyšují její libido i atraktivitu. Každá tyčinka je v duchu posvátné tradice ručně vyrobena, přičemž jsou do ní použity pečlivě vybrané a tradičně zpracované suroviny – Marhaník granátový, krápník a kaolin. Tento jedinečný výrobek můžete použít i k vnějšímu ošetření – od hmyzích kousanců přes akné až k malým rankám.

Napadlo vás někdy, jakou sílu mají rostliny? A jejich esence, které jsou základem života? Jak nás harmonizují a hýčkají? Esence jsou zkrátka ve všem živém, je to základ života, samotné bytí, ať už sáhneme po esenciálním oleji, zubní pastě, zelených potravinách nebo tyčince pro ženy. A to je to, oč tu jde – chceme tu být a mít radost ze života.

Súvisiace produkty

Podobné články

Esenciální oleje: 5 přírodních tipů pro pokožku (videonávod)

Esenciální oleje: 5 přírodních tipů pro pokožku (videonávod)

2016-02-17

Každý z nás si projde určitou fází. Nejdříve nakupujeme levné produkty, které vidíme v televizi, později nás obklopí dražší značky a...

čítať celý článok

Esenciální oleje jako všestranní pomocníci v domácnosti, kanceláři i autě

Esenciální oleje jako všestranní pomocníci v domácnosti, kanceláři i autě

2016-02-10

S esenciálními oleji se již setkal snad každý z nás. Ne-li jindy, pak alespoň během zimního času, kdy se v lidech probouzí touha prohřát...

čítať celý článok

všetky články