LETNÁ AKCIA: do 31. 7. nakúpite produkty z kategórie Na cesty o 15 % výhodnejšie. Použite kód LETO2024.

Secres Ceres vřele doporučuji všem ženám!

Secret Ceres je jedinečný výrobek adresovaný ženám. Díky svému unikátnímu složení, zpracování a synergické spolupráci vybraných bylinných složek a minerálů zužuje  Secret Ceres  pochvu a zároveň stimuluje čistící mechanismus ženského organismu. Antibakteriální a antifungální vlastnosti aktivních složek efektivně potlačují obtíže, které často bývají výsledkem nerovnováhy vaginálního sekretu. Podporuje zdravou intimní mikroflóru a přispívá k větší intenzitě vzrušení při pohlavním styku.

Zeptali jsme se trojice žen

Abychom nemluvili pouze teoreticky, požádali jsme tři ženy, které Secret Ceres používají, aby se s námi podělily o své zkušenosti. Jelikož se jedná o citlivé a intimní téma, je pro nás samozřejmostí respektovat přání uživatelek vystupovat anonymně a uvádíme zde pouze křestní jména a věk.

Martina (39 let) používá Secret Ceres jednou do týdne již čtyři měsíce; Ilona (45 let) jej užívá pět měsíců vždy jednou až dvakrát týdně; Andrea (40 let) si tajemství asijských žen pořídila před třemi měsíci a užívá jej nepravidelně.

Secret Ceres jako pomoc při gynekologických obtížích

„Secret Ceres předčil všechna má očekávání," svěřuje se Ilona. „Důvodem pro jeho zakoupení byly vleklé gynekologické problémy, především vaginální cysty. Po dvou týdnech používání u mne několikrát došlo k vyloučení zbytků odumřelých tkání - prasklé cysty.“

Martina věděla, že každá žena, která žije intimním životem a rodila, by se měla nějakým přírodním způsobem vyčistit. Právě přírodní báze Secret Ceres ji přesvědčila. „Vnímala jsem velké čištění ženských orgánů a mírné stažení pochvy a poševního vchodu,“ vzpomíná Martina. „Zhruba po dvou dnech aplikace se objevoval drobný bílý film na spodním prádle či intimkách a při menstruaci markantnější části, které by dle mého bez použití Secret nebyly odstraněny.“

„Chtěla jsem omezit či ještě lépe zlikvidovat gynekologické záněty a výtoky, prostě jsem potřebovala pročištění na přírodní bázi,“ popisuje Andrea. „Cítila jsem očistný proces, uvolňování zbytků buněk a tkání a vyplavování a postupné uvolňování po pohlavním styku i během celého dne.“

5 ayurvédských prvků

Asijská kultura na základě ajurvédské filozofie předpokládá, že svět je tvořen 5 prvky: nebesa, vzduch, oheň, voda a země. Spolu s příslušnými bioenergiemi ovládá těchto pět prvků fyziologické a duchovně-emocionální procesy v našem těle: Váta (vzduch a nebesa), Pitta (oheň a voda) a Kapha (země a voda). Dokud jsou tyto energie v dokonalé rovnováze, lidská bytost je považována za zdravou.

V souladu s touto moudrostí byly smíchány pečlivě vybrané neupravené suroviny a tradiční metodou zpracovány do podoby Secret Ceres. Během tohoto původního procesu jsou bioenergie zakomponovány do každého kamene, aby mohly být poté uvolněny v našem těle.

Secret Ceres obsahuje 100% přírodní složky v BIO kvalitě. Zdlouhavý proces růstu těchto přírodních zdrojů v úrodném a neznečištěném prostředí tropického ekosystému poskytuje produktu pevné základy pro nejvyšší čistotu, kvalitu, bioenergetickou hodnotu a účinnost. Právě proto je Secret Ceres produkován pouze v omezeném množství.

Každá tyčinka je v duchu posvátné tradice ručně vyrobena, přičemž jsou do ní použity pečlivě vybrané a tradičně zpracované suroviny – Marhaník granátový, krápník a kaolin.

Pocity při aplikaci Secret Ceres

Mezi hlavní pocity při používání produktu dotazované potvrdily přítomnost pálení nebo vysušení místa, se kterým tyčinka přijde do kontaktu: „Hodinu po aplikaci mírné pálení, které za chvilku odeznělo, a mírné stažení, zpevnění pánevního dna“, vyjmenovává Martina. Ilona cítila pouze silné pálení.

Ani jedna z žen nekupovala produkt s cílem upravit či zmírnit průběh menstruace. Výraznější změny v intimním životě zaznamenaly jen některé z žen, stejně jako některé potvrdily zvýšení libida a jiné nikoli. Důležité je uvědomit si, že očista není pouze fyzická ale i mentální včetně očištění od energií bývalých partnerů.

Doporučily byste Secret Ceres?

A zda by dotazované doporučily Secret Ceres i jiným ženám?

„Jednoznačně. Má ho i má osmnáctiletá dcera,“ říká Martina.

„Vše co je přírodní a bez chemie doporučuji, tudíž i tento produkt mi přijde velmi vhodným doplňkem a prevencí,“ poznamenává Andrea.

„Secres Ceres vřele doporučuji všem ženám!“ potvrzuje Ilona.

Súvisiace produkty