Dávka energie kdykoliv při ruce – tyčinky Vivobar (recenze)

Výrobce slibuje nejvyšší možnou kvalitu, vynikající chuť a výživné složení se superpotravinami. Nenajdete v nich lepek, mléko, sóju ani přidané cukry. Zato jsou nabité živou energií, enzymy, vitamíny, minerály a kvalitními rostlinnými proteiny. To vše bez tepelné úpravy, v raw provedení a BIO kvalitě. To jsou tyčinky Vivobar, podle popisu. A jaké jsou tyčinky Vivobar ve skutečnosti?

Lákavé…

Celkem šest různých druhů tyčinek, jednoduchý design se zářivým nápisem "vivobar", pestré barvy a specifikace jako Coconut Dream, Cherry Kiss, Pineaple Bliss, Chocolate Heaven, Green Shot nebo Salty one doslova lákají k nakousnutí.

Lákají na slastný požitek, který udělá dobře nejenom chuťovým buňkám, ale celému tělu. Vyjma jediné lákají na sladce ovocnou chuť s oříšky a semínky. Tou jedinou je unikátní slaná tyčinka se sušenými rajčaty…

Delikatesní…

Dokážete si představit dávku BIO&RAW kokosových chipsů a strouhaného kokosu, datlí, mandlí, rozinek, chia semínek, konopných semínek, naklíčené quinoi a agáve sirupu? To vše si můžete dát, najednou, velmi jednoduše. Stačí jen rozbalit jednu z tyčinek Vivobar – Coconut Dream.

Vivobar ananas

Co takto podobné superpotraviny, doplněné o šťavnatou chuť sušených třešní a višní? Anebo zpestřené sušeným ananasem s nádechem exotiky? Samozřejmě v BIO&RAW kvalitě. Takové jsou tyčinky Cherry Kiss a Pineaple Bliss.

Tyčinky Chocolate Heaven, Green Shot a Salty One pak navíc obsahují i vysoce kvalitní rýžový protein Sunwarrior.

Čokoládová tyčinka je postavena na obsahu kakaového prášku a kakaové hmoty. Nabízí ve svém složení nejenom ovoce, semena a oříšky, ale také peruánskou bylinu maca. Zelenou tyčinku Green Shot pak vedle rostliny maca obohacuje prášek ze zeleného ječmene a spirulina, chuť ji dává i citronový olej. Slanou chuť tyčinky Salty One zase tvoří sušená rajčata a rajčatový prášek, dýňová, slunečnicová a konopná semínka, kešu oříšky nebo římský kmín.

Vivobar čokoláda

Praktické…

Již ze složení je čitelné, jak nutričně hodnotné tyčinky jsou. Nemusíte po jednom chroupat oříšky, zobat tablety spiruliny, připravovat chia kaše nebo třeba proteinové nápoje. V jedné tyčince máte kdykoliv po ruce dávku celého spektra superpotravin, porci živé energie a účinných antioxidantů.

Nemusíte si dělat hlavu s přípravou svačiny či se shánět po pořádném jídle. Na cestách, při sportu i v kanceláři oceníte výživný zdroj energie. Žádný stres, žádné starosti, jen rozbalit tyčinku a zakousnout se.

Tyčinky Vivobar jsou skvělé pro sportovce. A nejenom pro ně. Poslouží při dlouhodobém fyzickém výkonu, nezáleží na tom, zda se sportu věnujete profesionálně nebo ne. Tyčinky však přijdou vhod i při psychické práci, stresu v kanceláři nebo během náročného dne ve škole. Prostě poslouží vždy, když je potřeba posílit fyzický či psychický výkon. Postarají se však také o regeneraci po výkonu. A jsou vhodné i pro děti.

Jakou tyčinku si vybrat?

Vivobar tyčinkyKaždá z tyčinek Vivobar je jiná. Všechny však chutnají dle svého složení. Věřte nebo ne, ale ananasová tyčinka chutná po sušeném ananasu, v třešňové cítíte šťavnaté, mírně nakyslé třešně a višně, kokosová voní exotickým kokosem. Čokoládová tyčinka chutná jako pravá čokoláda, má mírně nahořklou, lahodně hedvábnou chuť s nádechem oříšků. Green Shot tyčinka je skutečně nazelenalá a nese jemně zemitou chuť. Salty One zase připomíná italskou kuchyni s typickými sušenými rajčaty a špetkou koření.

Salty One asi upřednostní ti, kterým nevyhovuje tradiční nasládlá chuť tyčinek. Tato je opravdu jiná, už jenom tím, že není laděná do sladkých tónů. Ani další tyčinky Vivobar však nejsou přeslazené, nejsou sladší více než jejich základní ingredience.

Po ananasové nebo kokosové tyčince zřejmě sáhnou milovníci těchto exotických darů. Třešňová tyčinka je zase pro ty, kterým vyhovuje kyselejší chuť.
Proteinová tyčinka s čokoládou je skutečným skvostem, který rozhodně nezapadne mezi tradiční čokoládové tyčinky. Tato je výjimečná, skutečná, plná energií nabité čokolády. Má vláčnou konzistenci a zaujme i velmi tmavou barvou.

Green Shot je tyčinka pro vyznavače zelených potravin. Zajímavá chuť se těžko popisuje, nese v sobě zemitý tón, oříškovou chuť, krapet sladkého sirupu i špetku soli s citronem. Dokonalá kombinace pro fajnšmekry.

Co je na tyčinkách Vivobar nejlepší?

Tyčinky Vivobar zajisté charakterizuje zejména prvotřídní složení, s tím souvisí i organická kvalita, raw zpracování, ale také důmyslně sestavené ingredience. Právě složení dává tyčinkám jejich chuť a vlastnosti. Díky čistě přírodnímu složení mohou fungovat jako dokonalý zdroj energie a živin.

Proteinové tyčinky navíc nesou tu výhodu, že obsažený rýžový protein se skvěle vstřebává. Nezatěžují organismus a neberou si na trávení víc, než je nutné. Tak zbývá dost energie i na požadované fyzické či psychické výkony. A na jaké? To už je na vás.

Podobné články

Potraviny, které vás zbaví stresu

Potraviny, které vás zbaví stresu

2015-10-01

Nepodléhejte podzimním chmurám, vychutnejte si všechny barvy života! Vybavte se dávkou energie, pořádnou náloží přírodních vitamínů a...

čítať celý článok

Nastartujte nový školní rok, hravě a zdravě!

Nastartujte nový školní rok, hravě a zdravě!

2015-09-09

Letošní prázdniny jsou nenávratně pryč. Doba dovolených pomalu končí, čekají nás nové pracovní a rodinné výzvy. Možná i vy máte doma...

čítať celý článok

všetky články