Naša predajňa v Brne je teraz ZATVORENÁ. Preberá ju Centrum Letokruh, kde si od piatku 31. 5. budete môcť opäť vyzdvihovať objednávky z nášho e-shopu.

Poradňa: Protein Blend BIO mocha, prášok

Protein Blend Bio  je čisto prírodná zmes s vysokým obsahom rastlinných bielkovín vrátane všetkých esenciálnych aminokyselín. Aminokyseliny sú malými stavebnými kameňmi všetkých bielkovín, preto sú pre ľudský organizmus z mnohých...

Na produkt
Na čo sa chcete opýtať?
nechajte prázdne
 
Počet otázok: 3

Zuzka 1. júna 2021

Dobrý den, jaký protein byste, prosím, doporučili pro ženu 50 let, trpící nemocí Alzheimer, téměř nic nejí, ztrácí na svalové hmotě. Pokud byste doporučili i dalsi doplňky, budu ráda. Děkuji

Zobraziť odpoveď
Ing. Petra Vašková

Ing. Petra Vašková odpovedal:

produktová špecialistka, celostná výživová poradkyňa

Dobrý den, paní Zuzko,

z našeho výběru můžete vybrat paní jakýkoliv protein (doporučuji zvolit zejména příchuť, kterou paní preferuje - vynikající je např. příchuť berry a moka od Sunwarrior - https://www.vitalvibe.eu/cs/14-prirodni-proteiny). Z doplňků bych doporučila ještě omega-3 nenasycené mastné kyseliny, které mají neuroprotektivní a protizánětlivý účinek a kurkumin, který působí zejm. protizánětlivě.

V případě dalších dotazů jsem pro Vás k dispozici na 732 690 885 nebo petra.v@vitalvibe.cz.
Přeji krásný den,
s pozdravem,
Petra

Dana Tomečková 30. septembra 2018

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda bych mohla užívat Warrior blend Mocha i během těhotenství!? Na etiketě se sice píše, že není vhodný pro těhotné a kojící- ale proč!?

Děkuji, s pozdravem, Tomečková Dana.

Zobraziť odpoveď
Mgr. Lenka Sobková

Mgr. Lenka Sobková odpovedal:

farmaceutka, výživová špecialistka, zástankyňa liečenia prirodzenými cestami

Dobrý den, Dano,
jako každý doplněk stravy nebyl ani tento produkt testován na bezpečnost v těhotenství ani kojení, a tak v souladu s platnou legislativou musíme toto upozornění uvádět.
Obecně doporučuji řídit se ale spíš vlastním zdravým rozumem. Pokud ve složení najdete suroviny, které bez potíží můžete najít v jídelníčku těhotné ženy, z odborného farmaceutického hlediska nevidím při opatrném užívání žádný problém.
Naopak se často setkávám s tím, že spoustě těhotných a kojících žen dostatek kvalitních proteinů ve stravě chybí, což je z mého pohledu problém dost zásadní.
Proteiny značky Sunwarrior jsou výjimečné svou kvalitou a čistým rostlinným původem. Jsou proto jasnou volbou.
Osobně doporučuji buď řadu Blend nebo Plus (všechny jejich produkty obsahují navíc i docela velkou dávku železa, což se hlavně ženám často dobře hodí).

Přeji vám krásný den :)

Mgr. Lenka Sobková

michaela 8. mája 2017

Dobry den, chtela bych se zeptat ktery z tech kavovych proteinu, je vic kavovy...chci se zbavit zavislosti na kave a chtela bych si ji nahradit zdravou verzi, ale nechci prijit o chut:) Dekuji. M.

Zobraziť odpoveď
Sandra Zlatkovská

Sandra Zlatkovská odpovedal:

Kránsý den Michaelo,

protein s příchutí moka máme pouze jeden druh a to Protein blend BIO moka, Sunwarrior. Kávové aroma je tam velmi jemné, neobsahuje žádný kofein. Vyzkoušet můžete naši Instantní kávu s yamabushitake, která sice obsahuje 100% arabiku, nicméně k tomu i medicínské houby chaga a korálovec ježatý, které tělu prospívají v mnoha ohledech.

Více si můžete přečíst zde:

https://www.vitalvibe.eu/cs/medicinske-houby/670-instantni-kava-s-yamabushitake.html?search_query_product=instantn%C3%AD

S pozdravem,
Sandra Vitalvibe