Našu predajňu v Brne už prevzalo Centrum Letokruh. Aj naďalej si tu môžete vyzdvihávať objednávky z nášho e-shopu.

Vzpomínky z Miracle Baru na festivalu Evolution – září 2022

Čas utíká rychle, ale pěkné zážitky se neztrácejí. Máme tu pro vás několik hezkých momentů z Festivalu Evoution (16. – 18. 9. 2022), kde jsme se potkali. Zavzpomínejte si s námi na Miracle Bar, kolo zázraků, krystaly i na ty naše zdravé životodárné dobroty. Abychom si ještě jednou připomněli, jak nám tam spolu bylo, připravili jsme malý foto a videoreport, který vás na chvíli přenese zpět do té sluncem nabité atmosféry.

Letos jsme se rozhodli na Festival Evolution přinést úplně nové pojetí. Místo obyčejného stánku jsme vytvořili oázu připravenou pro relaxaci a inspiraci. A tak vznikl prostor pro nádherná setkání, zklidnění, zpřítomnění a harmonické zastavení se.

Náš záměr byl dvojí. Chtěli jsme vám nabídnout ochutnávku našich produktů v hotových, kreativně vytvořených pokrmech. Abyste sami vyzkoušeli, jak se dá s našimi superfoods pracovat. Chtěli jsme vás ale také oslovit naší energií a harmonickou atmosférou, kterou v tomto světě nadšeně šíříme a ve které žijeme.

V Miracle Cacao & Coffee Baru jste mohli ochutnat naše božská rituální kakaa s vyšlehaným rostlinným mlékem, nápoje z funkčních hub (reishiccino, cordycepsccino, chagaccino) nebo z goji (gojiccino), tekutou raw čokoládu, Complete Power smoothie či zelený ječmen nebo klidně luxusní kávu.

Pamatujete na Miracle circle? Každý, kdo si u nás na baru koupil rituální kakao nebo jiný teplý nápoj, mohl si zatočit o dárek. Ta radost z překvapení byla nejen vidět a slyšet, ale také cítit.

Bavilo nás pozorovat nádherné reakce lidí při vstupu do našeho pavilonu, kde je přivítaly obří krystaly, lucerny se svíčkami a úsměvy našich zaměstnanců za Miracle Barem. Téměř každého proměna prostředí překvapila a vykouzlila mu úsměv na tváři.

Děkujeme celému týmu Vitalvibe za to, že pomáhali vytvořit unikátní zážitek, na který budou lidé ještě dlouho vzpomínat. A díky i vám všem, kteří jste se s námi setkali a jednoduše si to užili!

Už teď se těšíme, až se potkáme příště na některém z dalších eventů, které už nyní připravujeme. Mějte se zázračně.

♡ Zuzka Noah s týmem Vitalvibe

Súvisiace produkty

Podobné články

Ředkvový salát s goji a včelím pylem

Ředkvový salát s goji a včelím pylem

2024-04-17

Salát nemusí být zelený a už vůbec ne nudný. Na tomto receptu ve dvou verzích si ukážeme, jak experimentovat a rozzářit slavnostní stůl...

čítať celý článok

Poctivá zahrádková kuchařka

Poctivá zahrádková kuchařka

2022-07-14

Navázali jsme spolupráci s Kateřinou Kultovou. Ženou jemného vzezření a zároveň pozoruhodnou postavou veganské gastro scény, co dokáže...

čítať celý článok

Brokolice v těstíčku z lahůdkového droždí

Brokolice v těstíčku z lahůdkového droždí

2022-07-13

Možná jste brokolici kdysi neměli rádi. Tento způsob se ale rozvařené brokolici nepodobá ani trochu, a stojí za vyzkoušení. Košťálovou...

čítať celý článok

Krémová polévka z květákových listů s lahůdkovým droždím a kešu

Krémová polévka z květákových listů s lahůdkovým droždím a kešu

2022-07-03

Jak využít dary přírody do posledního kousku? Když se nad tím zamyslíme, třeba z košťálové zeleniny se využívá žalostně malá část. Přitom...

čítať celý článok

všetky články