Naša predajňa v Brne je teraz ZATVORENÁ. Preberá ju Centrum Letokruh, kde si od piatku 31. 5. budete môcť opäť vyzdvihovať objednávky z nášho e-shopu.

Kakaový elixír podle Love of Raw

Kakaový elixír je alchymie míchání 100% čokolády s dalšími ingrediencemi (kořením a superfoods) přesně tak, aby vznikl kouzelný nápoj, který vás vyživí po všech stránkách. Můžete si ho tvořit podle intuice pokaždé jinak. Hodí se také pro kakaovou ceremonii.

Nápoj 5 - 15 minút Kakaová pasta

Kakaový elixír

Ingredience:

Postup:

Rostlinné mléko si rozehřejeme na 42°C a nalijeme do mixéru. Přidáme kousek 100% čokolády a koření. Pomocí mixéru vyšleháme krémové kakao. Můžeme ještě dochutit dalším koření, případně přidáme oblíbené sladidlo podle chuti a znovu zamixujeme.

Náš tip: Tento nápoj si dobře rozumí s adaptogenními přísadami, jako je maca, ashwagandha nebo funkční houby (reishi a cordyceps). Pokud chcete vytvořit nápoj se stimulačním účinkem, který ještě víc probudí energii, přidejte macu nebo cordyceps. Pro relaxaci a chvíle klidu se skvěle hodí ashwagandha nebo reishi. 

Experimentujte a brzy zjistíte, co vám nejlépe sedí. 

Pochutnejte si!

Kakaový elixír

Tieto produkty môžete kúpiť u nás

Mohli by vás zaujímať aj tieto recepty

Mayská horká čokoláda s chilli

Mayská horká čokoláda s chilli

Nápoj, Dezert & torta, Čokoláda Kakaový prášok

Kdo by nechtěl ochutnat sladce palčivou rituální horkou čokoládu, kterou milovali už staří Mayové a Aztékové? Po jednom doušku potěšíte...

Prejsť na recept

všetky články