Counselling: Earth Broth™, Powder

Grounding, warming and nourishing A unique blend of roots, medicinal mushrooms, herbs and other superfoods with adaptogenic effects has been developed by the experts at HealthForce SuperFoods to strengthen and internally cleanse...

product
What is your question?
Leave blank
 
Number of questions: 2

Zuzana Le 12. February 2018

Pekny den,
rada by som uzivala Vitamineral Green a Earth, kojim, je to bezpecne? Ak by som k tomu pridala aj chlorelu a spirulinu, je to efektivne alebo uz aj toho dobreho 'bude vela'? :) je aj chlorela a spirulina bezpecna pri kojeni? ake davkovanie v pripade bezpecneho uzivania vsetkych spomenutych sucasne by ste mi odporucili? (rano alebo vecer/pred alebo po jedle)
Dakujem, Zuzi

View response
Lenka Sobková

Lenka Sobková Replied by:

Dobrý den, Zuzano,

při kojení jsou vhodnější spíše přípravky, která obsahují méně složek. Například Greener Grasses bych při kojení doporučila dle zkušeností našich kolegyněk bez obav (při běžném dávkování). :)

Naopak Vitamieral Earth příliš vhodný není. Je to v první řadě z důvodu, že díky svému složení důkladně "čistí" tělo na vícero úrovních. V takovém případě potom látky, které se z tkání uvolňují, moohou přestoupit do mateřského mléka, a to není úplně vhodné.

Chlorella z naší zkušenosti kojícím většinou vyhovuje, u spiruliny je situace už trochu diskutabilní. Ale známe i kojící maminky, které ji užívají a jsou spokojené.

Výběr vhodných doplňků stravy je závislý hlavně na pestrosti vaší stravy a na zdravotním stavu. Rozumím tomu, že cítíte, že po období těhotenství i teď při kojení potřebujete doplnit spoustu živin a energie. Ale právě v oblasti přirozené stravy je potřeba mít stále na paměti vyváženost a pestrost. Opravdu zde platí, že nic se nemá přehánět.
Doporučila bych vám proto zapřemýšlet nad složením vašeho jídelníčku a postupně přidávat jednodušší zelené potraviny, jako Chlorella nebo Greener Grasses. Dejte na svůj pocit, který produkt vám vyhovuje teď nejvíce a v jakém dávkování. Buďte pozorná k jejich účinkům a sledujte přípradné změny.

Pokud byste s čímkoliv nebyla jistá, neváhejte se obrátit na naši zákaznickou linku, kde spolu můžeme vše zkonzultovat.

Přeji vám krásný den :)

Mgr. Lenka Sobková

petra 17. September 2017

Krasny den,

chtela bych se zeptat zda je mozne pouzivat tenhle pripravek - vitamineral earth- s vitamineral green- na detoxikaci tela, tezkych kovu, cisteni strev, jater,.... a popripade ano jak by se mely kombinovat pri uzivani spolecne. Dekuji. preji krasny den.

View response
Michaela Ptáčková

Michaela Ptáčková Replied by:

Krásný den, Petro,

ano, lze to, výrobce to i doporučuje, Green užívejte ráno a Earth večer, dávkování postupně zvyšujte dle uvedeného doporučení.

S pozdravem Michaela