Counselling: Secret Ceres

Secret Ceres is a traditional preparation used by women for centuries in Asia. It is a unique remedy for cleansing the vagina (contributing to the maintenance of good vaginal microflora) and also cleansing on an energetic level....

product
What is your question?
Leave blank
 
Number of questions: 122

Veronika 12. September 2022

Dobrý den, je možné tyčinku použit na kvasinkovou anebo bakteriální infekci ? Trápím se s kvasinkovou infekci téměř už rok, a stále se vrací i přes doporučené produkty od gynekologa anebo produktech z internetu. Děkuji a krásný den Děkuji za odpověď

View response
Ing. Petra Vašková

Ing. Petra Vašková Replied by:

product specialist, holistic nutrition consultant

Dobrý den, Veru,

ano, určitě můžete tyčinku Secret Ceres vyzkoušet na tyto problémy. Vidím každopádně jako nezbytné při léčení dodržovat po určitý čas protikvasinkovou dietu s minimálním množstvím cukrů.

V případě dalších dotazů jsem k dispozici na 732 690 885 nebo petra.v@vitalvibe.cz.

Přeji krásný den,
s pozdravem,
Petra

Maja 7. April 2020

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda SC může pozitivně ovlivnit myom, na děloze, který mám diagnostikovaný.
Díky za odpověď
Maja

View response
Ing. Petra Vašková

Ing. Petra Vašková Replied by:

product specialist, holistic nutrition consultant

Dobrý den, paní Májo,

SC není na tento problém přímo určen, nicméně jsem našla na oficiálních stránkách zkušenosti uživatelky, která popisuje několikanásobné zmenšení myomu po užívání.

https://www.secretceres.com/testimonials

Můžete tedy dát i touto cestou šanci ke zlepšení vyhlídek do budoucna.

Přeji krásný večer,
s pozdravem, Petra (petra.v@vitalvibe.cz)

Sandra Marková 7. November 2019

Dobrý den, jak vyhubit z těla kvasinky prosím? Vždy mi pomůže nějaký produkt na určitou dobu a pak je problém opět zpátky. Budu moc ráda za rady. Děkuji.

View response
Ing. Petra Vašková

Ing. Petra Vašková Replied by:

product specialist, holistic nutrition consultant

Dobrý den, paní Marková,

vřele Vám doporučuji vyzkoušet tyčinku Secret Ceres. Je to ručně vyráběný produkt z přírodních surovin a zavádí se přímo do vagíny. Kromě protikvasinkové diety (diety s co nejnižším obsahem všech sacharidů) můžete zařadit alespoň 1 zelenou potravinu - např. chlorellu, spirulinu, mladý ječmen nebo mladou pšenici, které skvěle podpoří přirozené detoxikační procesy těla. Mohl by pomoci i esenciální olej máta - má protifungicidní účinky - můžete nakapat 1-2 kapky přímo na jazyk, nebo přidat do chladného čaje, vody, džusu apod.

V případě dalších dotazů mě kontaktujte na emailu petra.v@vitalvibe.cz nebo tel. č. 732 690 885.

S pozdravem, Petra

Radka 31. October 2019

Dobry den, chtela bych se zeptat, jeslti tycinka fugnuje i pri opakovanych vaginalnich problemech = vytok atd.? jeste je to vhodna prenevce, nebo pri zacatku problemu?

Dekuji
Radka

View response
Ing. Petra Vašková

Ing. Petra Vašková Replied by:

product specialist, holistic nutrition consultant

Dobrý den, paní Radko,

ano, tyčinka se využívá přesně pro tyto problémy. Díky svému komplexnímu složení Je vhodná jak k prevenci, tak při samotném problému.

Přeji krásný den,
s pozdravem, Petra

Martina Ch. 23. October 2019

Dobrý den, chápu dobře, že než se maska sloupne, není vhodný sex, tzn. 48 hod. od použití?
Děkuji moc za odpověď Martina

View response
Ing. Petra Vašková

Ing. Petra Vašková Replied by:

product specialist, holistic nutrition consultant

Dobrý den,

pohlavní styk je možné mít prakticky ihned po aplikaci, pokud je to stále komfortní pro oba partnery. Některé ženy se ale mohou cítit nekomfortně, zvláště po 15 h od aplikace, kdy začíná docházet k odlupování staré sliznice. U mužů může nastat v intimních partiích pocit pálení. Je to tedy individuální záležitostí.

Přeji pěkný den,
s pozdravem, Petra

Petra Lammas 14. October 2019

Dobrý den, je možné používat tyčinku Secres Ceres i v těhotenství a během kojení? Děkuji za info.

View response
Ing. Petra Vašková

Ing. Petra Vašková Replied by:

product specialist, holistic nutrition consultant

Dobrý den, paní Lammas,

je-li např. během těhotenství nějaký akutní problém (mykóza) , bude na krátkodobé použití lepší tyčinka (než např. antimykotika). Nicméně doporučuji poradu s Vašim lékařem , pokud byste se rozhodla v těhotenství nebo při kojení používat Secret Ceres.

Přeji pěkný den,
s pozdravem, Petra

Marta 6. December 2018

Dobrý den, Secret Ceres používám již druhým rokem a jsem velmi spokojená. Minulý týden se mi po dvou dnech aplikace a sloupnutí dostavila menstruace, velmi bolestivá a zdálo se mi, že při ní docházelo k dalšímu sloupnutí, sloupávání až do konce menstruace. Po skončení menstruace přišlo pálení a svědění, zavedla jsem tedy Ceres znovu a zavádění bylo bolestivé, zatím nedošlo ke sloupnutí, nyní mám podrážděný poševní vchod, pálení a svědění, mažu rakytníkovým bio balzámem. Můžete mi poradit jak dál postupovat? Děkuji

View response
Lenka Sobková

Lenka Sobková Replied by:

Dobrý den, Marto,
v tuto chvíli je třeba několik dní vyčkat, než se sliznice zase plně nezregeneruje. Pomoci tomu můžete vedle rakytníkového balzámu i aplikací kokosového oleje.
Jestliže přípravek již znáte a používáte jej delší dobu, ukazuje to spíš na novější potíže. Obecně řečeno sliznice je v období kolem menstruace vždycky citlivější. Některým ženám proto aplikace tyčinky Secret Ceres v tomto období nevyhovuje. Jedná se totiž o poměrně koncentrovanou směs výtažků. I když se jedná "jen" o bylinky, obsahují spoustu biologicky aktivních látek. Proto i po jejich použití může při nevhodném použití dojít snadno k podráždění citlivé sliznice.
Podráždění, včetně pálení a svědění zpravidla během několika dní ustoupí i bez dalších opatření. Pokud by potíže přetrvávaly, mohlo by se jednat o běžnou gynekologickou infekci, nebo o hlouběji uložený problém. Pokud by vás zajímalo cokoli dalšího, neváhejte se na mě obrátit na tel. č. 777 742 608.
Přeji vám krásný den :)
Mgr. Lenka Sobková

Eva 13. August 2018

Dobrý den,
jsem v 31. týdnu těhotenství a trápí mě vaginální mykóza. Z odpovědí ve vaší poradně jsem vyrozuměla, že Secret Ceres mohu použít i v těhotenství a že by mi to mohlo pomoct intimní problémy vyřešit. Mám ale pár otázek.
- Zmiňujete, že přípravek zužuje pochvu, není to před porodem nežádoucí?
- Chtěla bych Secret Ceres použít teď na vyléčení problémů s plísněmi, před porodem a v šestinedělí nepoužívat a pak přípravek využít pro zlepšení kondice ženských orgánů po porodu. Není ale nebezpečné pak tyčinku znovu používat, když teď přijde do styku s kvasinkami? Nebude se infekce opakovaně zanášet dovnitř?
- V popisu je uvedeno, že pomáhá odblokovat taky emocionální záležitosti, což je před porodem jistě žádoucí, není to ale v těhotenství zároveň nevhodné/ nebezpečné? Trochu se bojím, aby ta očista neměla příliš bouřlivý průběh.
Moc děkuji za odpovědi, Eva.

View response
Lenka Sobková

Lenka Sobková Replied by:

Dobrý den, Evo,

tyčinka Secret Ceres byla tradičně používána i období těhotenství, z pohledu svých účinků by neměla působit nijak rušivě (kromě stahujících účinků, které přetrvají v řádu několika dní).

Jak ale správně tušíte, prvotní reakce na první aplikace mohou být i bouřlivé. Je to dáno tím, že ženy v evropských podmínkách na způsob takové hygieny intimních orgánů nebývá zvyklá. Je proto přirozené, že určitou dobu může trvat, než si sliznice novému způsobu péče přivykne.

Ačkoli běžně ráda Secret Ceres při mykózách doporučuji, v případě prvního použití zrovna před porodem a při mykóze, mi jeho volba nepřipadá úplně šťastná.

Pokud byste se pro jeho použití i přesto rozhodla (nyní, nebo i v budoucnu), nemějte obavy užívat tyčinku i po odeznění mykotických potíží. Je totiž složena z velmi koncentrované směsi silně působících látek (pocházejících z mocných léčivých bylin). Nedovedu si představit, že jakákoli kvasinka dokázala takové podmínky přežít.
(Je samozřejmě dodržovat správné skladovací podmínky a tyčinku vždy důkladně vysušit a vhodně uložit.)

Přeji vám krásný den :)

Mgr. Lenka Sobková

Zdeňka 2. July 2018

Dobrý den, secret ceres jsem použila zatím pouze 2x. Při první aplikaci bylo vše v pořádku, jen poté jsme se chtěli s manželem milovat a vagína mě začala pálit, takže jsme raději přestali. Nicméně jsem nepozorovala žádné změny. Včera ráno jsem aplikovala po druhé a po vyndání mě vagína začala nesnesitelně pálit. Pálení mi vydrželo několik hodin a ještě večer jsem se necítila úplně komfortně. Na stydkých pyscích a uvnitř se mi vytvořila hrubá vrstva, což je předpokládám ta maska. Namazala jsem dle rad kokosovým olejem. Pouze zevně, vnitřně nebylo kvůli vrstvě a zúžení možné. Ráno ale mi začalo svědění jako při mykóze. Jedná se o jakýsi ozdravný proces? Jak dlouho tento proces může trvat? S manželem se snažíme o miminko a kvůli hrubé vrstvě a úplnému zúžení vaginy milování není vůbec možné. Děkuji

View response
Lenka Sobková

Lenka Sobková Replied by:

Dobrý den, Zdeňko,

po prvních aplikacích přípravku Secret Ceres jsou běžné některé reakce, které ale s dalšími aplikacemi mizí.

Je to dáno tím, že přípravek obsahuje směs silných účinných látek. Těm samozřejmě sliznice musí přivyknout. Podrobnější vysvětlení najdete v popisu produktu na našem eshopu. Nebo vám ráda vše vysvětlím. Zastihnete mě na telefonním čísle 777 742 608 nebo vám mohu zavolat na vaše číslo.

Věřím, že při správném přístupu vám Secret Ceres přinese mnoho příznivých účinků

Přeji vám krásný den :)

Mgr. Lenka Sobková

Vanesa Kuprová 28. May 2018

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda může mít Secret Ceres vliv na syndrom polycystických ovárií? Pokud ano, tak jaký?

View response
Lenka Sobková

Lenka Sobková Replied by:

Dobrý den, Vaneso,

asi úplně nerozumím vaší otázce. Secret Ceres mít samozřejmě vliv může, ale to je velmi individuální. Pro zodpovězení otázky bych potřebovala více informací o vašem stavu. Pokud chcete, pište na můj email lenka.s@vitalvibe.cz . Aktuálně mě také najdete na zákaznické lince.

Přeji vám krásný den :)

Mgr. Lenka Sobková

Laďka 19. May 2018

Dobry den, po aplikaci tyčinky jsem začala krvacet, jsem ale uprostřed cyklu, tak me to dost překvapilo? Odloupla se mi s tím i ta vrstva. Mám raději navštívít lékaře? Dekuji za radu

View response
Lenka Sobková

Lenka Sobková Replied by:

Dobrý den, Laďko,
po první aplikaci přípravku Secret Ceres jsou časté různé reakce. Je to dáno tím, že při rozpouštění se z přípravku uvolňuje koncentrovaná směs účinných látek, se kterými se sliznice setkává poprvé. Běžné reakce jsou například přechodné svědění nebo pálení. Může se stát, že ve sliznice i praskne žilka a může způsobit lehké zakrvácení. Pokud krvácení odeznělo nebo nebylo intenzivní třeba jako běžná menstruace, neviděla bych návštěvu lékaře jako nezbytnou.
I bez použití takového přípravku je běžné, že se v cyklu může objevit například hormonální výkyv, kdy žena krátce špiní nebo krvácí. Pokud se potíže neopakují, jedná se jen o drobnou výchylku, kdy ani lékař nic "nenajde". Návštěvu lékaře tak ze svého pohledu zdravotníka nepovažuji za nutnou.
Pokud máte ale sama pro sebe nějakou pochybnost, lékař se jistě nebude zlobit, když jej navštívíte.
Pro další použití přípravku bych doporučila zkrátit dobu aplikace.
Přeji krásný den :)
Mgr. Lenka Sobková

Šebelova Jana 4. February 2018

Dobrý den, zakoupila jsem si u vás Sekret ceres a již 2X aplikovala, poprvé mi přišla asi do tří dnů menstruace před tím ale nedošlo ke "sloupnuti" a podruhé nyní již asi před tydnem a dosud jsem opět nezaznamenala sloupnuti, i když z venku jsem část "masky" viděla. Ráda bych se zeptala zda je to i tak v pořádku?? Děkuji Šebelová

View response
Lenka Sobková

Lenka Sobková Replied by:

Dobrý den, Jano,jistě, i takový průběh je naprosto v pořádku. Některé ženy sloupnutí a odloučení vrstvičky ani nezaznamenají, může odejít i například při návštěvě WC.Vrstvička může být bělavá, ale také spíše bezbarvá.Přeji krásný den a spoustu radostiMgr. Lenka Sobková

Magdalena Rakova 1. February 2018

Zaujima ma secret ceres. Poslete mi ho aj do kanady? Ak ano mala by som zaujem o 2 ks a zaujima ma cena v kanadskych dolaroch a aj cena postovneho. Dakujem za odpoved a zelam pevne zdravie a vela prekrasnych stastnych dni. Magdalena

View response
Eva Dudíková

Eva Dudíková Replied by:

Krásný den, Magdaleno,
moc rádi bychom Vám vyhověli, ale bohužel v Kanadě nemáme žádného partnerského dopravce. Leda, že by Vám zboží někdo poslal z ČR.
S pozdravem
Eva z týmu Vitalvibe

Monika Rusinová 5. January 2018

Dobrý deň.
Chcem si objednať u Vás tyčinku SECRET CERES, bývam ale na Slovensku o potrebujem zaplatiť v eurách nie v mene czk.
Viete mi poradiť ako postupovať ?
Ďakujem za odpoveď.
S pozdravom. Monika Rusinová

View response
Eva Dudíková

Eva Dudíková Replied by:

Krásný den, Moniko,
můžete samozřejmě zaplatit i v eurech. Stačí si na našich stránkách kliknout vpravo nahoře na slovo EUR, pak se Vám veškeré ceny budou zobrazovat v eurech a i objednávka Vám nabídne možnost zaplatit zásilku na náš eurový účet.
S pozdravem
Eva z týmu Vitalvibe

Jana 7. November 2017

Je jeho použití podmíněno věkem? Pro starší ženy se používá?
Děkuji za odpověď. Jana

View response
Lenka Sobková

Lenka Sobková Replied by:

Dobrý den, Jano,užívání přípravku Secret Ceres je podmíněno spíše individuálním stavem organizmu, než věkem..Přípravek obsahuje rostliny, které obsahují fytoestrogeny - jeho účinky jsou tedy podobné lidskému hormonu estrogen... Z tohoto důvodu je přípravek vhodný hlavně pro ženy, které trpí z nějakého důvodu jeho nedostatkem (často bývá v období po menopauze, kdy se syntetický estrogen často předepisuje k užívání).

Tyčinka také obsahuje rostliny, které mají příznivý vliv při tendencích k opakovaným vaginálním infekcím. V tomto aspektu samozřejmě věk nehraje významnou roli.Zda je přípravek pro konkrétní ženu vhodný a jak často je ideální jej používat, je opravdu individuální záležitost.Přeji Vám krásný den :)Mgr. Lenka Sobková

Aneta 13. October 2017

Dobrý den, používám Secret Ceres asi 2 měsíce, dostala jsem jej k narozeninám a jsem velice spokojená, jen by mě zajímalo, zda to používání může vyvolávat různé divné sny- protože mně se to stává, vždycky ty první 3 dny po aplikaci mívám hodně živé sny a taky docela nepříjemné a napadlo mě, že to souvisí nejspíš s tím odblokováním nějakých energií (používám 1krát týdně asi na 2-3 minuty).
Ještě mě zajímá, začínají se mi na té tyčince objevovat takové póry jakoby jestli to nevadí prostě takové malé ďolíčky.....budu ráda když mi odpovíte, s pozdravem Aneta

View response
Michaela Ptáčková

Michaela Ptáčková Replied by:

Krásný den, Aneto,

jsme rádi, že jste se Secretem spokojená. Zpětnou vazbu o živých snech jsme zatím nedostali, ale je to určitě zajímavé, že jste to vypozorovala. Může to být spojené se zpracováním témat z podvědomí. Lze vyzkoušet dát si před spaním čaj z meduňky nebo reishi (minimálně 2 h před spánkem), které působí na zakotvení ducha, tím pádem by spánek měl být klidný. Póry jsou způsobené strukturou krystalu, jak tyčinka ubývá. Stačí po každém použití tyčinku opláchnout teplou vodou a prsty je zahladit, jako když pracujete s keramikou.

Budeme rádi, pokud se zase ozvete, jak se věci posouvají.

S pozdravem Michaela

Julie 19. September 2017

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, jak je garantována zdravotní nezávadnost a také to, že product nebyl např. již použit (a navrácen - retoure) a dodán nové zákaznici. Předpokládám přísná pravidla hygieny, přesto - product není možné jakkoliv desinfikovat.
Děkuji za odpověď a také za pochopení,
J.

View response
Michaela Ptáčková

Michaela Ptáčková Replied by:

Krásný den, Julie,

produkt je testovaný a schválený, jeho povrch je silně nepříznivý pro růst mikroorganismů, proto stačí po použití opláchnout pod tekoucí vodou. Samozřejmě reklamované kusy, kterých je naprosté minimum, do prodeje znovu nejdou, abychom zamezili tomuto riziku.

S pozdravem Michaela

Jana 10. September 2017

Dobý deň chcela by som sa opýtať či je potrebné hneď po aplikácii Secret Ceres ísť do sprchy alebo ho nechať nejakú dobu pôsobiť a až potom sa osprchovať.Ďakujem

View response
Michaela Ptáčková

Michaela Ptáčková Replied by:

Krásný den, Jano,

naopak, Secret Ceres je ideální aplikovat po sprše (nepoužívat na intimní partie žádná mýdla, pouze vodu) a nechat působit, než se sloupne, což může trvat individuálně 24-48 h. Poté je dobré krouživým pohybem prstu ve vagíně zkontrolovat, zda odešlo vše.

S pozdravem Michaela

Petra 10. August 2017

Dobrý den, je možné používat tyčinku Secret Ceres i při endometrióze? Děkuji.

View response

Replied by:

Dobrý den, Petro,
tyčinka Secret Ceres je vhodná pro široké spektrum žen.
Secet Ceres obsahuje výtažky z rostlin, které obsahují koncentrovanou směs účinných látek. Rostliny obsahují také účinné látky podobné lidským hormonům - konkrétně estrogenům.
Tyto účinky mohou v organizmu na sliznici působit velmi přínosným způsobem, ale někdy mohou ovšem působit i nepříliš vhodným způsobem.
Při diagnóze endometriozy bych Vám doporučila poradit se před začátkem užíváním s lékařem, zda přípravek s estrogenní aktivitou by pro Vás konkrétně v této fázi byl vhodný.
Vzhledem k české legislativě bohužel nemůžeme zatím uvádět bližší informace o účinkcích našich produktů. Momentálně připravujeme další materiály, ve kterých bychom chtěli uveřejnit i odbornější informace o účincích tyčinky Secret Ceres.
Veškeré informace proto naleznete na stránkách našeho eshopu
https://www.vitalvibe.eu/cs/kosmetika/448-secret-ceres.html?search_query_product=secret
Pokud by si Váš ošetřující gynekolog přál znát odborné informace o produktu, neváhejte se na nás obrátit. Tyto informace máme již v přípravě.
Na náš eshop budeme i postupně přidávat další informace o našich produktech.
Přeji Vám krásný den :)
Mgr. Lenka Sobková

Irena 4. July 2017

Dobrý den, koupila jsem si Secret Ceres a chci se zeptat - píše se tam , že by se měla odloupnout a vyloučit stará sliznice, a znovu použít, až se vyloučí, ale já jsem nikdy nic nevyloučila.... Nevadí to? Děkuji předem za odpověď, Irena

View response
Michaela Ptáčková

Michaela Ptáčková Replied by:

Krásný den, Ireno,

je možné, že jste měla Secret Ceres zavedený velmi krátce, a že se tedy souvislá maska, která by se později sloupla, na sliznici nevytvořila. Je doporučeno nejdéle po 48 hodinách od aplikace prsty zkontrolovat, zda ve vagíně nejsou zbylé kousky masky. Někdy se i stává, že maska vyjde při sprchování a žena to přehlédne. Pokud by se to stalo i při dalších aplikacích, bylo by to opravdu nezvyklé a budeme rádi, pokud se na nás obrátíte a pokusíme se společně dohledat, jaký by to mohlo mít důvod.

S pozdravem Michaela

Next page »