SHORTENED OPENING HOURS: On Wednesday, Thursday and Friday, our store in Brno will be open until15.00. Thank you for your understanding.

Counselling: Vitamins for him

Nature gives us all the vitamins and minerals we need, concentrated in the plant foods we eat. But our soils are depleted and more of us eat less of the organic plants that sustain life. It is time to turn back to nature for a solution....

product
What is your question?
Leave blank
 
Number of questions: 3

Aleš Pokorný 8. January 2017

Dobrý den,
prosím, rád bych se ujistil, zda správně rozumím prezentaci výrobku a že se NEJEDNÁ o produkt syntetických vitamínů smíchaný s rostlinnými RAW výtažky. Můžete mi prosím malinko objasnit, jakou technologií extrakce a čeho lze u RAW produktu získat např. Vitamin B1 / Thiamin 25 mg ( 2273%)* v takovém množství pouhých 3 kapslích?
Moc děkuji za info.
Pěkný den,
Aleš

View response
Michaela Ptáčková

Michaela Ptáčková Replied by:

Krásný den, Aleši,

jedná se o přírodní formu vitamínů z bylin a rostlinných výtažků. Technologie výroby je know-how výrobce, detaily tedy nejsme schopni zjistit.

S pozdravem Michaela

Branislav Lupták 28. June 2016

Dobrý deň.
Chcel by som sa opýtať kedy budete mať na sklade produkt VITAMÍNY PRO MUŽE - 90 KAPSLÍ od Sunwarrior a ešte sa chcem opýtať či neplánujete zradiť do Vašej ponuky produkt ILLUMIN8 od Sunwarrior.Posielam aj link na tento produkt.
https://sunwarrior.com/store/product/illumin8-vanilla-bean-1kg

s pozdravom
Branislav Lupták

View response
Sandra Zlatkovská

Sandra Zlatkovská Replied by:

Krásný den pane Luptáku,

očekávaná dostupnost produktu Vitamíny pro muže 90 kapslí na e-shopu je 30.7.2016. Mám pro Vás ovšem dobrou zprávu, mám dvě balení na prodejně. Mohu Vám vytvořit objednávku a zboží zaslat. Máte zájem?
Váš zmíněný produkt v současné době v sortimentu nemáme, nicméně předám Váš návrh kolegyni.

Přeji krásný den, Sandra Zlatkovská

Petr Janík 3. October 2015

Dobrý den, jak dlouho doporučujete produkt užívat ?? děkuji za info.

View response
Michaela Ptáčková

Michaela Ptáčková Replied by:

Krásný den, Petře, doporučená denní dávka jsou 1-3 kapsle, máme vyzkoušeno, že člověk pocítí změnu i při jedné kapsli denně. Vitamíny pro muže lze užívat dlouhodobě, případně uplatnit model 3 měsíce užívat, 1 měsíc vynechat a znovu. Nejlepší je vyzkoušet a vypozorovat sám, jaký způsob užívání Vám vyhovuje.