Counselling: Protein Blend Organic Natural, Powder

Organic Protein Blend  is a purely natural blend with a high content of vegetable protein, including all essential amino acids. Amino acids are the small building blocks of all proteins, so they are essential to the human body for...

product
What is your question?
Leave blank
 
Number of questions: 6

Vendula 27. June 2021

Dobrý den,

chci se zeptat, dá se tento protein používat i při úbytku svalové hmoty a hmotnosti celkově? Maminka chodí na chemoterapie a celkově zhubla a potřebovala by přibrat. Má doporučené nutridrinky - 2x denně a jelikož jsou všechny sladké, už jí to hrozně nechutná. Potřebuji najít něco neutrální chuti, co jí ale pomůže s přibíráním. Dá se tento protein takto použít? Děkuji

View response
Ing. Petra Vašková

Ing. Petra Vašková Replied by:

product specialist, holistic nutrition consultant

Dobrý den, Vendy,

určitě je to možné. Nutridrink vlastně zastupuje částečně nebo úplně jedno jídlo, kdybych tedy měla vybrat ještě více podobný (alternativní) doplněk od nás, který poskytne bílkoviny, tuky, sacharidy i minerály a vitaminy, bude to zejm. Lean Meal Illumin8. (Můžete mamince dávat 1x denně protein a 1x denně LeanMeal Illumin8).
Ať Vaše maminka dobře prospívá, přeji hodně zdraví!

V případě dalších dotazů jsem pro Vás k dispozici na 732 690 885 nebo petra.v@vitalvibe.cz.
Přeji krásný den,
s pozdravem,
Petra

Hana Z. 3. August 2020

Dobrý den,
kde prosím najdu "Kompletní aminokyselinový profil ve 25 g" výrobku, abych věděla, co je součástí? Ráda bych porovnala s produktem https://www.vitalvibe.eu/cs/viceslozkove-proteiny/616-sunwarrior-protein-classic-plus-bio-neochuceny.html, kde tyto údaje uvádíte.
Předem děkuji.

View response
Ing. Petra Vašková

Ing. Petra Vašková Replied by:

product specialist, holistic nutrition consultant

Dobrý den, Hani,

odkáži Vás přímo na stránky výrobce, kde naleznete ve sloupečku s fotografiemi výrobku po přiblížení lupou právě celé aminokyselinové spektrum. (Tyto údaje jsme ještě nestihli zapracovat do produktového detailu).
Odkaz: https://sunwarrior.com/products/organic-warrior-blend-vegan-protein-powder?variant=33396138475565

V případě dalších dotazů jsem k dispozici na 732 690 885 nebo petra.v@vitalvibe.cz.

S přáním pěkného dne,
Petra

Lucie B. 8. March 2018

Dobrý den,

ráda bych se Vás zeptala, zda je možné v těhotenství pít protein sunwarrior? Jsem vegetariánka a nechtěla bych mít nedostatek bílkovin a tento mi příjde velmi kvalitní, ovšem na většině proteinů je psáno nevhodné pro těhotné.

Můžete mi, prosím, poradit?

Velmi Vám Děkuji a přeji příjemný den.

View response
Lenka Sobková

Lenka Sobková Replied by:

Dobrý den, Lucie,

ano, proteiny Sunwarrior jsou opravdu velmi kvalitní přípravky, které pocházejí z čistých rostlinných zdrojů.

Upozornění, že přípravek by neměly užívat těhotné a kojící ženy, je dáno legislativně.

Z našich zkušeností ale můžeme jejich užívání zdravé těhotné ženě doporučit. Ideální je řada Classic nebo Blend (u něj je třeba vyzkoušet, jak se vám tráví hráškový protein, většině lidí ale velmi vyhovuje). Obě řady pochází ze surovin, které jsou běžnou součástí stravy a mohou je bez obav konzumovat i těhotné ženy.

Přeji vám krásný den :)

Mgr. Lenka Sobková

Renata Zilova 19. May 2016

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli je tento protein vhodný i pro děti ( 5 a 7 let ). Kupujeme si jej od vás a děti ho ráno pijí s námi, přidáváme ho do smoothie , ještě společně s chlorelou a spirulínou. Děkuji za odpověď. Renata

View response
Michaela Ptáčková

Michaela Ptáčková Replied by:

Krásný den, Renato, ano, pokud dětem chutná a je jim po smoothie dobře, je vše v pořádku, především v teplých dnech. V období podzimu a zimy doporučuji mít jídla, která nás vnitřně neochlazují. Může to mít za následek oslabení imunity.

Marika 6. April 2016

Dobrý den, přečetla jsem si o borůvkovém proteinu, který je velmi dobrý i pro léčbu ledvin. Je ke koupi samostatném balení nebo je pouze součástí jakéhokoli WARRIOR BLENDU?
Děkuji za zprávu.

View response
Lukáš Vaníček

Lukáš Vaníček Replied by:

Dobrý den,
borůvkový protein tam není. V Blendu je brusinkový protein. Každopádně o ani jednom nevím, že by se prodával samostatně. Najdete ho ovšem jakékoliv variantě Blendu.

Libor 16. February 2016

Dobrý den,
mám dotaz k produktu Sunwarrior protein 100% rostlinný.
Kolik bílkovin je obsaženo v jedné dávce/odměrce?

Děkuji
L.R.

View response
Lukáš Vaníček

Lukáš Vaníček Replied by:

Dobrý den,
protein clasic obsahuje kolem 78-80% bílkovin. V jedné odměrce (21g) je tedy obsaženo cca 16-17 g bílkovin.
SW Blend obsahuje 75% bílkovin. V jedné dávce 16 g bílkovin. Pokud byste chtěl ještě srovnání obsahu BCAA (větvených aminokyselin), tak právě rýžový protein jich obsahuje více (cca o 3,5%) než hráškový (Blend). Zároveň je u všech výborná vstřebatelnost (98%).