Counselling: Acai Berry Organic, Powder

This powder was created by grinding the berries of the exotic acai fruit (Euterpe oleracea ), which is literally packed with nutrients. The berries are the fruit of giant palm trees that grow in the Brazilian and Peruvian Amazon regions....

product
What is your question?
Leave blank
 
Number of questions: 6

Kateřina Chupíková 24. February 2022

Hezky den! U pripravku ACAI a taky u ŽENŠEN FERMENTOVANÝ pisete, ze ho nemuzou kojici zeny. Je to prosim skutecne tak? Kojim rok a pul stare dite a potrebuji po nekolika nemocech posilit imunitu.
Predem moc dekuji za odpoved!

View response
Ing. Petra Vašková

Ing. Petra Vašková Replied by:

product specialist, holistic nutrition consultant

Dobrý den, paní Chupíková,

acai určitě můžete (to je jen usušený prášek ovoce a informace je na etiketě pouze z legislativních důvodů). Podle dostupných zdrojů je ženšen během kojení v zásadě bezpečný, ale pro nedostatek informací o jeho bezpečnosti se plošně nedoporučuje. Na imunitu bude pro Vás určitě vhodný vitamin D, vitamin C a Zinek & Selen.

V případě dalších dotazů jsem k dispozici na 732 690 885 nebo petra.v@vitalvibe.cz.

Přeji pěkný den,
s pozdravem,
Petra

Darina 30. July 2020

Dobrý den, prosím o radu, jaké doplňky/produkty byste doporučili kojící ženě po 40 na bezlaktozove dietě. Potřebuji doplnit vit. a minerály, energii apod. Většina produktů, které jsem intuitivně našla není vhodná pro kojící..(liposom. Vit C, mushroom mix, kolagen). Ale vit B komplex zřejmě ok a mohu užívat acai? Předem děkuji za odpověď.

View response
Ing. Petra Vašková

Ing. Petra Vašková Replied by:

product specialist, holistic nutrition consultant

Dobrý den, paní Darino,

u všech doplňků musíme mít z legislativních důvodů napsané, že nejsou vhodné pro kojící ženy, nicméně není to tak u všech. Pokud potřebujete doplnit energii, vitaminy, minerály, velmi dobře se osvědčil mladý ječmen (nebo mladá pšenice). Mohla byste mít i koncentrovanější zdroje těchto mikroživin, které naleznete v doplňcích: Vitamin Mineral Rush, Liquid Mineral Alcalic Drops nebo Liquid Light. B komplex i Liposomální vitamin C pro Vás nepředstavují žádný problém a acai můžete také užívat, je to jen čistě mrazem sušené ovoce.

Pokud byste si nebyla jistá v užívání či měla ještě jiný dotaz, kontaktujte mě na 732 690 885 nebo petra.v@vitalvibe.cz.

s pozdravem,
Petra

Šárka 20. July 2020

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak uchovávat Acai. Kamarádka ho dává do mrazáku, na obalu je uvedeno uchovávat v lednici. Co doporučujete vy?

View response
Ing. Petra Vašková

Ing. Petra Vašková Replied by:

product specialist, holistic nutrition consultant

Dobrý den, paní Šárko,

mrazák určitě není třeba, naprosto stačí lednice (dokonce jej skladujeme u nás ve firmě i na suchém a temném místě a stačí to, tedy např. spíž a dobře těsný obal).

V případě dalších dotazů jsem pro Vás k dispozici na 732 690 885 nebo petra.v@vitalvibe.cz.
s pozdravem,
Petra

Kristýna Hermanová 20. January 2020

Dobrý den,,
je možné používat ACAI BIO při autoimunitního onemocnění pohybového aparátu?
Děkuji za odpověď

View response
Ing. Petra Vašková

Ing. Petra Vašková Replied by:

product specialist, holistic nutrition consultant

Dobrý den, paní Hermanová,

acai BIO je 100 % prášek z ovoce. Při dodržování doporučeného denního dávkování nevidím žádný problém s užíváním.

S přáním pěkného dne,
Petra

Šeneklová Jiřina 16. January 2019

Je ACAI BIO antioxidant ?

View response
Lenka Sobková

Lenka Sobková Replied by:

Dobrý den, Jiřino,

Acai je ovoce obsahující opravdu vysoké množství antioxidantů.

Přeji krásný den :)

Mgr. Lenka Sobková

Johana 16. February 2016

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda by byl pro mě vhodný nápoj z acaii když jsem rok po operaci gastrickém bypasu, tudíž mám zmenšený žaludek a kličku na tenkém střevě kdy tedy nevstřebávám tuky.Jsem 14 měsíců po operaci a jsem o 55kg lehčí, ze 130kg mám nyní 75kg, chtela bych ještě shodit 5kg ale už se mi to nedaří, při výšce 170cm,nechci nic abnormálního, sportuji, snažím se jíst zdravě. Může mi s tím pomoci váš nápoj? Již užívám od vás plody Goji. Děkuji J.

View response
Michaela Ptáčková

Michaela Ptáčková Replied by:

Krásný den, Johanko, gratulujeme k takovému úspěchu! :) Acai má mnoho vlákniny a svými vlastnostmi je pro hubnutí ideální, pomáhá spalovat tuky. Můžete si ho připravit samotné s vodou nebo přidat do smoothie s banánem, je to super kombinace. Přejeme další úspěchy na Vaší cestě.