Counselling: Spiral Slicer "Spirooli": vegetable and fruit slicer

Vegetable Slicer and Spiral Slicer -"Spirooli" The 3-in-1 turning slicer. Spirooli is a practical and innovative way to beautifully shred, slice, and chip most vegetables and fruits. This Spiral Slicer is the perfect gadget for...

product
What is your question?
Leave blank
 
Number of questions: 7

Dominik 26. February 2022

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jestli bude ještě k dispozici tento produkt nebo ne?
Děkuji za odpověď

View response
Ing. Petra Vašková

Ing. Petra Vašková Replied by:

product specialist, holistic nutrition consultant

Dobrý den,

spiralizér již nabízet nebudeme. Zakoupíte jej případně na https://www.mall.cz/specialitky-kuchyne/iso-trade-multifunkcni-spiralovy-krajec-zeleniny-100075816707.

Přeji krásný den,
s pozdravem,
Petra (petra.v@vitalvibe.cz)

david sečkař 22. October 2017

Neumím se spiralizerem pracovat. Není k tomu video návod.Dám tam mrkev a ona se zastaví v tom kroužku a nestrouhá se. Děkuji za odpověď

View response
Michaela Ptáčková

Michaela Ptáčková Replied by:

Krásný den, Davide,

zelenina by se určitě zaseknout neměla, bohužel nedokážu takto odhadnout, v čem může být problém. Můžete shlédnout toto video https://www.youtube.com/watch?v=7WTti7Sgorc .

S pozdravem Michaela

Bohouš 19. July 2016

Dobrý den,
v ukázce jsem zaslechl poznámku o výrobě rostlinného mléka. Máme přístroj VEGANZA. Po velice dlouhé době se nám "těžko" od známých vrátil. Návod se jim najít nepodařilo a my zapomněli obsluhu. Ovládání "Mill" , "Paste" , "Milk/OFF". Pokud je k dohledání návod, poradíte nám? Vím, že to bylo dobré, proto se to půjčilo na zkoušku - bohužel !
Děkuji za nás BohuslavBuchart@seznam.cz

View response
Michaela Ptáčková

Michaela Ptáčková Replied by:

Krásný den, pane Bucharte, tento přístroj nemáme v sortimentu a ani jsem se s ním dosud nesetkala, proto Vám v tomto nemohu být nápomocná. Zkuste najít prodejce přístroje, určitě Vám s používáním poradí.

Dagmar Peková 19. June 2016

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, co jaká značka je spiralizér?

Děkuji moc,

Dagmar Peková

View response
Sandra Zlatkovská

Sandra Zlatkovská Replied by:

Dobrý den paní Peková,
spiralizér je značky Vitalvibe.

Eliška Jílková 6. January 2016

Dobrý den, chci se zeptat na kvalitu a pevnost kličky u spiralizéru, který máte v nabídce. Pokud se klička ulomí , je možnost případné výměny? Je dobře přisáty k podložce i když se krájí tvrdá kořenová zelenina např řepa,tuřín...Za odpověd velice děkuji. Eliška

View response
Michaela Ptáčková

Michaela Ptáčková Replied by:

Krásný den, Eliško, z množství prodaných kusů je vada jako ulomení kličky opravdu minimální, a pokud se tak stane, posíláme nový spiralizér. Řepa, zelí, jablka, vše se dá na něm pohodlně nakrouhat. V nadcházejících měsících budeme mít nový typ spiralizéru, který je ještě více stabilnější díky páčce, která drží přísavky přilnuté na pracovní desce. Pokud tedy nespěcháte, je možné počkat si na nový model.

Renáta Freislerová 13. August 2015

Dobrý den, chci se zeptat, zda spiralizér zvládne syrovou zeleninu, nebo musí být vařená, např. červená řepa a jiné tvrdé druhy.
Děkuji a přeji hezký den.

View response
Lukáš Vaníček

Lukáš Vaníček Replied by:

Dobrý den,
určitě syrovou zeleninu bez problému zvládne. Cuketa, okurka popř. jablko jsou naprosto bez problému. Pokud se s ním pracuje opatrně není problém ani červená řepa, kedlubna nebo mrkev.
Přeji krásný den.

Nela Šteinbachová 23. June 2015

""Tento spiralizér (někdy nazívaný spirulizér na špagety, špagetovač) je perfektní doplňek do vaší kuchyně na výrobu nudlí a špaget ze zeleniny nebo ovoce.""

Dobrý den,

myslím, že byste si v popisku produktu v té závorce měli opravit tu hrubku ;-).. Pokud byste mi jako poděkování jeden spirulizér chtěli poslat, bránit se nebudu :) :) :)..

S pozdravem a přáním hezkého dne
Nela

View response
Michaela Ptáčková

Michaela Ptáčková Replied by:

Krásný den, Nelo, děkujeme za upozornění, chybu jsme opravili. :) Ve své objednávce můžete využít slevový kód DEKUJEME na 5% slevu.