SUMMER SALE: until July 31st, you can buy products from the category For travelling at a 15% discount. Use code LETO2024.

Counselling: Protein Plus Organic Chocolate, Powder

Protein Plus in organic quality is based on the original Sunwarrior rice protein, and also contains amino acids from peas, chia seeds, quinoa and amaranth. This protein combination still takes pride in the mild nature of brown whole...

product
What is your question?
Leave blank
 
Number of questions: 7

Hana Procházková 5. July 2023

Dobrý den přeji, chci se zeptat, v čem se liší tyto dva produkty: <br/>Protein Classic BIO čokoláda, prášek - Kód zboží: 1565<br/>a <br/>Protein Plus BIO čokoláda, prášek - Kód zboží: 1562<br/>Předpokládám, že to samé se bude týkat i "natural" a "vanilkový". <br/>Děkuji velmi za odpověď a srdečně zdravím, Hana Procházková.

View response
Ing. Petra Vašková

Ing. Petra Vašková Replied by:

product specialist, holistic nutrition consultant

Dobrý den, paní Procházková,

liší se složením. Classic je založen pouze na proteinu z hnědé rýže; Plus na hnědé rýži a dále proteinu z hrachu, qinoi, chia semínek a amarantu. To dává proteinu trochu jinou chuť, strukturu a aminokyselinové spektrum, které je popsáno v produkt. detailu u každého proteinu. Pokud s proteiny začínáte, bude pro Vás chuťově určitě příjemnějí Protein Plus v jakékoliv příchuti.

V případě dalších dotazů jsem k dispozici na 732 690 885 nebo petra.v@vitalvibe.cz.

Přeji krásný den,
s pozdravem,
Petra

Blanka 22. April 2023

Dobrý den, mám intoleranci laktozy a tak se chci zeptat zda Protein plus bio čokoláda obsahuje laktozu. Děkuji za odpověď, Blanka Rezáková Motyčková

View response
Ing. Petra Vašková

Ing. Petra Vašková Replied by:

product specialist, holistic nutrition consultant

Dobrý den, paní Blanko,

všechny naše proteiny jsou 100% veganské, tzn. bez laktózy.

V případě dalších dotazů jsem k dispozici na 732 690 885 nebo petra.v@vitalvibe.cz.

Přeji krásný den,
s pozdravem,
Petra

Pavlína Kapicová 11. July 2021

Dobry den, je i 49 let, vazim 58 kg, merim 180 cm, jsem velmi hubena stejne cely zivot:) Rada bych nyni nabrala vice sval.hmoty, energie. Cvicim kruh.trenink 2x tydne, ale jim malo, nemam moc chut, ale jim zdrave. Nevim cim tedy podporit chut k jidlu a cim zacit s nabiranim, aby bylo vse vyvazene. Protein, superfoods, atd. Dekuji vam. Pavlina

View response
Ing. Petra Vašková

Ing. Petra Vašková Replied by:

product specialist, holistic nutrition consultant

Dobrý den, paní Kapicová,

zřejmě tedy budete somatotyp ektomorf. Ektomorf je hubený typ, který obecně disponuje malým množstvím svalové hmoty a těžce nabírá :-) Kdybych Vám ale měla doporučit nějaký doplněk, určitě užívejte 1x denně protein (prakticky kdykoliv, nemusí to být po tréninku, klidně do ranního smoothie nebo kaše; https://www.vitalvibe.eu/cs/14-prirodni-proteiny), potřebujete i kvalitní tuky, denně si zkuste dát alepoň hrst ořechů (https://www.vitalvibe.eu/cs/27-seminka-a-orechy); proti únavě i případným svalovým křečím hořčík (https://www.vitalvibe.eu/cs/vitaminy-a-mineraly/902-liquid-magnesium.html) a vitaminy skupiny B na podporu chuti k jídlu (https://www.vitalvibe.eu/cs/vitamin-b/100-vitamin-b-komplex-premier-research-labs.html).

V případě dalších dotazů jsem pro Vás k dispozici na 732 690 885 nebo petra.v@vitalvibe.cz.
Přeji krásný den,
s pozdravem,
Petra

Jitka 9. February 2021

Dobrý den, měla bych dotaz. Vzhledem k tomu, že kvůli alergii na kasein nemohu konzumovat žádné mléčné výrobky, byl by pro mě vhodný nějaký doplněk stravy, který by nahradil vápník a jiné nezbytnosti? Děkuji

View response
Ing. Petra Vašková

Ing. Petra Vašková Replied by:

product specialist, holistic nutrition consultant

Dobrý den, paní Jitko,

bohužel samostatný doplněk s vápníkem u nás (zatím) nenajdete. Zdrojem jsou v menším množství semínka chia a konopná či mandle (všechny u nás najdete). Jelikož nekonzumujete žádné mléčné výrobky, je možné že budete potřebovat doplnit i proteiny (https://www.vitalvibe.eu/cs/14-prirodni-proteiny) a vitamin D (https://www.vitalvibe.eu/cs/39-vitamin-d).

Pokud byste potřebovala poradit s konkrétnějším výběrem, jsem k dispozici na 732 690 885 nebo petra.v@vitalvibe.cz.

Přeji pěkný den,
s pozdravem,
Petra

Daniel Diakov 1. June 2017

Prosím informovat o naskladnění PROTEIN PLUS BIO ČOKOLÁDOVÝ, SUNWARRIOR.
Děkuji.
Diakov

View response
Eva Dudíková

Eva Dudíková Replied by:

Dobrý den Danieli,
o naskladnění proteinu Vás budu informovat na uvedený e-mail.
S pozdravem
Eva, Vitalvibe

Věra 23. February 2017

Dobrý den, potřebovala bych zhubnout a ráda bych si koupila PROTEIN PLUS BIO ČOKOLÁDOVÝ, SUNWARRIOR - mám stále chuť na sladké. Mohu tento výrobek použít jako náhradu jednoho jídla - svačiny odpoledne, nebo jako rychlou večeři?

View response
Sandra Zlatkovská

Sandra Zlatkovská Replied by:

Krásný den Věrko,otázka hubnutí není pouze o zařazení jednoho produktu do jídelníčku, jde o celkovou změnu životosprávy, která je stanovena v souladu s konstitucí a životním stylem člověka. Jedině tak lze hubnout bez jojo efektu. Rádi Vám poradíme prostřednictvím osobní nebo skype konzultace s naší celostní terapeutkou. Díky konzultacím se můžete dozvědět i příčiny chutí na sladké jak z hlediska psychotomatiky, tak z hlediska nutričních hodnot a toho, co Vaše tělo potřebuje.

(Nicméně právě častá chuť na sladké je jedním z typických projevů nedostatku proteinů ve stravě.)S pozdravem, Sandra Vitalvibe

Darja Šlapanská 17. September 2016

Dobrý den, proč tento protein nemohou těhotné, kojící a děti do 3 let? Děkuji a přeji krásný šťastný den. Darja

View response
Sandra Zlatkovská

Sandra Zlatkovská Replied by:

Krásný den Darjo,
jedná se o potravinový doplněk, u těch je z hledika legislativy povinné udávat informaci o tom, že není určen těhotným a kojícím ženám a dětem do 3 let. Máme ovšem mezi zákaznicemi těhotné i kojící ženy a ty protein bez obav a jakýchkoli nežádoucích účinků užívají.
S pozdravem, Sandra Vitalvibe