Counseling

In our counseling we are available to nutritionists advisors and experts on diet and health, who will gladly answer your questions. By submitting a question you agree to its publication. If you do not want it to be published, please write it to the end of your message.

What is your question?
 

rima 28. srpna 2018

can foti root give the same effect to women for younger looking skin. reverse grey hair and fertility.

View response
Lenka Sobková

Lenka Sobková Replied by:

Hello, Rima, He Shou Wu is used also for good quality of skin. About the effect on fertility im not sure. Have a nice day :) Lenka Sobková

Question detail

B12/Bkomplex? 17. srpna 2017

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jaké jsou výhody a nevýhody, kdybych si koupila B12 a nebo celý Bkomplex. CO by jste mi doporučili? Děkuji za opdověď.

View response

Replied by:

Dobrý den, Pavlíno, výběr závisí především na tom, co od přípravku očekáváte. :) Já osobně ze své zdravotnické zkušenosti vždy doporučuji užívat vitamíny skupiny B dohromady kvůli lepší vstřebatelnosti v jejich kombinaci. Z mnohých zkušeností vím, že se některé ženy obávají především vyšších dávek vitamínu B6, který někdy může zvyšovat chuť k jídlu, ale na druhou stranu mohu říci, že i tento účinek je velmi individuální. Máte-li pestrou a kvalitní stravu, je doplnění celého komplexu vitamínů skupiny B dobrou volbou. Přejete-li si doplnit specificky pouze vitamín B12, je samozřejmě možné užívat jej samostatně. Pokud byste si přála zkonzultovat konkrétní zdravotní problém, neváhejte se na nás obrátit. Přeji Vám krásný den :) Mgr. Lenka Sobková

Question detail

Nikola 5. dubna 2017

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak se připravuje nápoj z ječmene? Prášek mám zalít horkou vodou? A kdy bych ho měla užívat? Hned ráno, ještě na lačno? :)
Děkuji za odpověď. Pěkný zbytek dne.

View response
Sandra Zlatkovská

Sandra Zlatkovská Replied by:

Krásný den Nikol, spíše doporučuji zalévat studenou vodou. Nápoj bude příjemně osvěžující a navíc budou zachovány všechny živiny a minerály. Horká voda ničí enzymy a vitamíny. Popíjet můžete ráno nalačno a kdykoli během dne :) S pozdravem, Sandra Vitalvibe

Question detail

Yessa 25. listopadu 2016

When to take Scram? With or without food? Thanks!

View response
Sandra Zlatkovská

Sandra Zlatkovská Replied by:

Hello Yessa, I recomend you to take Scram with food. Sandra Vitalvibe

Question detail

Anne Javaher 10. listopadu 2016

Hi,
can I take the ocean's alive marine phytoplankton while pregnant?
Thank you

View response
Michaela Ptáčková

Michaela Ptáčková Replied by:

Hello Anne, yes, you can, it is just full of minerals.

Question detail

Linda McLester 23. září 2016

Hi, do you ship to Canada? Thank you.

View response
Michaela Ptáčková

Michaela Ptáčková Replied by:

Hi Linda, we are sorry, we do not ship to Canada. Try to contact Mallence mbw@natural-body-care.com , she should help you with finding a distributor.

Question detail

Tomas Kocian 13. července 2016

Dobry den,
Chcel by som sa opytat na rozmery tejto tasky v "Medium size" na internete pre tuto velkost nie su zobrazene.

Dakujem

Tomas

View response
Michaela Ptáčková

Michaela Ptáčková Replied by:

Krásný den, Tomáši, tašky máme pouze v jedné velikosti, a to 40 x 45 cm, dlouhá ucha 70 cm.

Question detail

Milada Pisova 31. května 2016

Dobry den,

chtela bych se zeptat jake davkovani zvolit u Spirulliny a Chlorelly od Vitalvibe pro 4 lete dite, ktere casto trpi anginami a jinymi respiracnimi onemocnenimi predevsim z koletivu deti. A zaroven davkovani pro 15 mes. dite, ktere je pres denni navstevy jesli zdravy jako ripa. Nyni mu davam 2 tbl Spirulliny a 2 tbl Chlorelly denne, tak ze lzickou tablety rozdrtim a pridam do jidla a soucasne jeste kojim a sama Sp. i Chl. beru 12 tbl denne.

Nekde se pise, ze by se mela Sp. a Chl. brat na lacno nekde zase po jidle, jak je to spravne?
Je lepsi kombinace obou a nebo stridat?
velice dekuji
Milada

View response
Michaela Ptáčková

Michaela Ptáčková Replied by:

Krásný den, Milado, je to jak píšete, ohledně užívání chlorelly a spiruliny je mnoho teorií. Já osobně si myslím, že nejdůležitější je přizpůsobit užívání tomu, jak nám to vyhovuje. Ideální způsob je jako součást jídla nebo ihned po jídle. Jednoduchým ukazatelem dostatečného množství chlorelly je zeleně zbarvená stolice. U často opakujících se respiračních onemocnění je potřeba posílit energii plic. K tomu jsou výborné moruše (samy vypadají jako plíce), astragalus a z potravin bílé potraviny jako ředkvičky, křen, pórek a další. Více jich najdete na našem webu v článku o alergii. Na angínu je také úžasný esenciální olej nebo sprej Thieves.

Question detail

Mike 2. března 2016

We are interested in marine phytoplankton. We found a web site that made us have doubts about the bottles you are selling. Can you confirm your product is or is not this brand please: www.nannochloropsisgaditana.com
Thank you.

View response
Michaela Ptáčková

Michaela Ptáčková Replied by:

Dear Mike, it seems it is the same product we have. Official website of Ocean's alive Marine Phytoplankton is here http://store.activationproducts.com/store/oceans-alive-30ml .

Question detail

Teodora 22. února 2016

Dobrý den,
chtěla bych začít užívat VITAMINERAL GREEN, ale nejsem si jistá zda je to pro mě vhodné. Mám obtíže s žaludkem a momentálně beru Controloc tablety a Riopan.

Děkuji.
S pozdravem,
Teodora

View response
Lukáš Vaníček

Lukáš Vaníček Replied by:

Dobrý den, vitamineral green bych v tomto případě mohl určitě pomoci. Měli jsme už několik takových případů. Raději bych h ale nekombinoval s léky. Chlorela, kterou obsahuje by ttiž neutralizovala účinky těch léků a brala byste je zbytečně. Buď tedy doberte léky a poté zkuste Vitamineral Green nebo to zkuste hned.

Question detail
Další stránka »