Vegeparty


Léto je v samém rozpuku, a to je dobrý důvod pro pořádnou party! Vegeparty je zase tady, tentokrát však chceme podpořit větší street událost: Minská Open IV. aneb Veselé prázdniny.  

Bude to dlouhá noc pod otevřeným nebem plná dobrého jídla, pití, hudby a milých setkání. Začněte ji s námi ve Vitalvibe! Chceme vás podpořit k tomu, abyste si tuto noc skvěle užili s podporou vynikajících zdravých drinků a přírodních životabudičů.

Naučíme vás, jak si pomocí superpotravin umíchat ty nejlepší povzbuzující elixíry nebo přírodní energy boostery, které vaše tělo nakopnou přílivem síly, a jako bonus s sebou nesou celou řadu dalších blahodárných účinků.

Umixujte si s námi ve Vitalvibe svoje kouzelné pitíčko a užijte si dlouhou noc bez únavy a vyčerpání. Naučíme vás, jak na to, a výsledek také sami ochutnáte. A poté můžete vyrazit do víru velkoměsta! Těšte se na podmanivou atmosféru tohoto večera…

❋ ❋ ❋

Součástí Vegeparty bude jako vždy tradiční ochutnávka raw / vegan dobrůtek. Sejdeme se u společného stolu, kde si navzájem posdílíme svoje domácí rostlinné laskominy. Už se těšíme na setkání, vyprávění, seznamování či shledání a povídání o tom, co je nového. A vůbec na vše, co na každé Vegeparty milujeme. Zkrátka na vás. ❤️

_______________

Vstup na Vegeparty je jako obvykle za jídlo. Přinést můžete vaše domácí speciality i s recepty nebo cokoli, co odpovídá vegan či raw stravě (ovoce, nápoje, oříšky, zdravé pochutiny…).

_______________

P R O G R A M

18.00 zahájení Vegeparty

18.30 příprava energetizujících drinků

19.30–22.00 společná ochutnávka drinků a sdílených dobrot

_________

M Í S T O

Vitalvibe Centrum Brno | Veveří 127

Spojení MHD: zastávka Tábor (č. 3, 11, 68)

_________

Na vás i na společné sdílení se těší celý tým Vitalvibe!

Začátek:21. června 2019, 18:00
Konec:21. června 2019, 22:00
  
Kontaktní osoba:Marcela Vinklárková
Email:marcela.v@vitalvibe.cz
Telefon:775602775
Web: www.vitalvibe.eu
  
Místo konání:VITALVIBE centrum, Veveří 127, Brno, 616 00

Cena:
Dobrovolný příspěvek

Pro přihlášení na akci se prosím nejdříve přihlaste nebo zaregistrujte.Stromy jsou symbolem života.

Pojďte je s námi sázet, ať je kolem nás pěkně zeleno!

Chci vědět více...