Poradna: Mixér Omniblend – edice Love of Raw

Mixér Omniblend – edice Love of Raw

Mixér Omniblend  je vysokootáčkový mixér, ideální (nejen) pro přípravu raw pokrmů. Perfektně umixuje i náročnější recepty obsahující drobná tvrdá semínka jako například jemně umletý mák. Vyrobíte s ním také prvotřídnní oříškové máslo....

Na produkt
Na co se chcete zeptat?
 

Blanka 22. června 2020

Dobrý den,
vážně uvažuji o koupi mixeru OmniBlend.
Vzhledem k tomu, že jste dlouholetý uživatel OmniBlend, máte i zkušenosti s OmniBlend V?
Na internetu je i jiný model V. Který model je novější a co umí navíc?
Záruku 7 let nabízíte na celý přístroj?
Můžete jít s cenou níže?
Hlavní důvod je, abych si mohla mixovat zeleninové smothhie, ale i další věci, které momentálně nedělám, jako mletí mouky, dělání zmrzlin, teplých polévek atd.
Předem děkuji za odpověď.
Blanka

Zobrazit odpověď
Ing. Petra Vašková

Ing. Petra Vašková odpověděl:

produktová specialistka, celostní výživová poradkyně – srdcařka a lektorka jógy

Dobrý den, paní Blanko, abych se tu nerozepisovala, rozdíly naleznete přehledně zde:https://loveofraw.cz/srovnani-mixeru-omniblend-vitamix/. Záruka 7 let je na celý přístroj a cena je daná. Co vše přístroj zvládne je na stránkách konkrétního mixéru také uvedeno. V případě dalších dotazů jsem pro Vás k dispozici na 732 690 885 nebo petra.v@vitalvibe.cz Přeji krásný den, s pozdravem, Petra

Radka Dočkalová 5. května 2020

Dobrý den, zamýšlím zakoupení mixéru OMNIBLEND. Informací o něm máte opravdu hodně, jen jsem se nikde nedočetla, jestli umí tento mixér mlít i žitnou mouku na chleba. VITAMIX to umí a vzhledem k tomu, že píšete, že je stejně zdatný jako OMNIBLEND, měl by to umět taky. Ale je to jen má dedukce. Nerada bych poté narazila na to, že to výrobce nedoporučuje. Máte s tím nějaké zkušenosti?
Děkuji moc za odpověď.
S přáním pěkného dne
Radka Dočkalová

Zobrazit odpověď
Ing. Petra Vašková

Ing. Petra Vašková odpověděl:

produktová specialistka, celostní výživová poradkyně – srdcařka a lektorka jógy

Dobrý den, paní Dočkalová, ano, OMNIBLEND umí mixovat i žito. Ukázky, co vše umí, naleznete na tomto odkazu: https://loveofraw.cz/srovnani-mixeru-omniblend-vitamix/. Přeji pěkný den, s pozdravem, Petra (petra.v@vitalvibe.cz)

Gabriela Tillhonová 23. ledna 2020

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je vhodný tento spotřebič o na výrobu smoothie. Slyšela jsem, že pokud nemám možnost kupovat bio ovoce a zeleninu, tak bych měla mít spíš odšťavňovač na smoothie, který zbaví ovoce i zeleninu pesticidů a herbicidu.

Zobrazit odpověď
Ing. Petra Vašková

Ing. Petra Vašková odpověděl:

produktová specialistka, celostní výživová poradkyně – srdcařka a lektorka jógy

Dobrý den, paní Tillhonová, Omniblend slouží k rozmixování nejrůznějších druhů potravin, šťávu z něj neodstředíte. Pokud máte obavy z nejrůznějších chemických látek, používaných v zemědělství a chtěla byste odšťavňovat, doporučuji Odšťavňovač G21 Chamber Horizontal (https://www.vitalvibe.eu/cs/odstavnovace/635-odstavnovac-g21-chamber-horizontal.html) S přáním pěkného dne, Petra (petra.v@vitalvibe.cz)

Lenka Sykorova 9. října 2018

Dobrý den, lze dokoupit náhradní nádobu na Omniblend mixování? Pokud ano, jaká je cena, děkuji vám za odpověď. S pozdravem Lenka Sykorova

Zobrazit odpověď
Mgr. Lenka Sobková

Mgr. Lenka Sobková odpověděl:

Dobrý den, Lenko, v tuto chvíli máme v prodeji jen celý mixér včetně nádoby. Náhradní nádobu k prodeji bohužel nemáme. Přeji vám krásný den :)

Stromy jsou symbolem života.

Pojďte je s námi sázet, ať je kolem nás pěkně zeleno!

Chci vědět více...